René Doornbos makelaardij
"Profesional, entusiasta y comprometido ¡!"
René Doornbos makelaardij B.V. is een erkend kantoor dat zich specialiseert in de verkoop, aankoop en verhuur van woningen binnen de regio Scherpenzeel, Renswoude en omgeving. Bovendien worden taxaties uitgevoerd volgens de NWWI-standaard, zowel voor particuliere als zakelijke doeleinden. De dienstverlening is gekenmerkt door een marktconforme tariefstructuur en wordt ondersteund door samenwerking met betrouwbare deskundigen op het gebi...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Beukenlaan 12
3927AK Renswoude
€ 569.000 k.k.
€ 4.626/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 123 m²
- Área del lote
- 214 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Dorpsstraat 239 c
3925KC Scherpenzeel
€ 229.950 k.k.
€ 7.929/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 29 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Beekweide 76
3927SC Renswoude
€ 935.000 k.k.
€ 4.495/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 208 m²
- Área del lote
- 375 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Dorpsstraat 273
3925KD Scherpenzeel
€ 675.000 k.k.
€ 3.610/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 187 m²
- Área del lote
- 213 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Berkenlaan 4
3925JG Scherpenzeel
€ 835.000 k.k.
€ 6.278/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 133 m²
- Área del lote
- 409 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Dorpsstraat 153 a
3925KA Scherpenzeel
€ 395.000 k.k.
€ 5.809/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 68 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (45)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
45 reseñas total
Funda
27 opiniones en Funda
18 reseñas en Google
-
Paulus Potterlaan 24
10Een hele fijne en realistische makelaar met goede kennis van de type woning. Duidelijke communicatie voor en tijdens de verkoop. Prettige begeleiding met de afronding van de verkoop van het huis.
-
Industrielaan 13
10Wij zijn zeer tevreden over Manon bij de verkoop van onze bedrijfswoning. Het was geen standaard object, maar zij wist precies de juiste doelgroep te bereiken. Haar enthousiasme, eerlijkheid en het actieve meedenken hebben echt het verschil gemaakt. De communicatie was helder en prettig, waardoor we gedurende het hele proces goed op de hoogte bleven. Deze makelaar kunnen wij absoluut aanraden.
-
Ruwinkelseweg 1
9Vanaf begin goede communicatie. Juiste prijs inschatting. Goede afstemming met betrekking tot de afspraken. Alles is tot nu toe correct afgehandeld. Zou deze makelaar zo weer nemen en adviseren aan anderen koper of verkopers.
-
Stationsweg Oost 170
9Traducido por IABueno y de bajo umbral de entrada contacto con el agente inmobiliario. Hemos vendido nuestra casa rápidamente. Nos miramos bien hacia atrás en este proceso
-
Gelderse Roos 8
8Traducido por IALa comunicación fue muy buena, el servicio fue agradable. Agente inmobiliario muy involucrado que te lleva conscientemente por el proceso de venta.
-
Leidjeskamp 53
10Traducido por IAManon es una topper, sabe lo que hace. Buena agente inmobiliaria, que gusta de pensar junto con los demás. La recomendaré a otros que quieran vender su casa.