Makelaardij IJsselstein
In IJsselstein staat Makelaardij IJsselstein voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij combineren lokale kennis met moderne werkwijzen om jou te begeleiden bij de verkoop, aankoop of taxatie van je woning. Onze belofte is om jou met professionaliteit en transparantie te ondersteunen, zodat je gerust kunt zijn over elke stap in het proces. Wij bieden dienstverlening op maat, met aandacht voor jouw wensen en doelen. Onze werkw...
Oferta de viviendas actual
-
- Bajo precio
Colombiahof 6
3404ZR IJsselstein
€ 445.000 k.k.
€ 4.363/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- 128 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Tiranastraat 80
3404CH IJsselstein
€ 425.000 k.k.
€ 4.942/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 86 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Arizonahof 16
3404WP IJsselstein
€ 450.000 k.k.
€ 3.947/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 134 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Heer Frederikstraat 16
3401ZE IJsselstein
€ 425.000 k.k.
€ 4.670/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- 100 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Hugo Poortmanstraat 47
3404AJ IJsselstein
€ 385.000 k.k.
€ 5.000/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 77 m²
- Área del lote
- 92 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Maassingel 88
3404KJ IJsselstein
€ 459.000 k.k.
€ 3.991/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 118 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (63)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
63 reseñas total
Funda
8 opiniones en Funda
55 reseñas en Google
-
Robin Krauweel
10We zijn de afgelopen tijd super goed geholpen met de aankoop van ons eerste koophuis. Marcel was enorm beschikbaar en flexibel in het maken van afspraken of tussendoor even bellen als wij vragen hadden. Echt een aanrader!
-
Marlot Wolvekamp
10Na ongeveer anderhalf jaar zelf zoeken naar een woning, besloten we toch een aankoopmakelaar in te schakelen. Via via kwamen we terecht bij Marcel – en daar hebben we geen moment spijt van gehad. Marcel begeleidde ons op een prettige en duidelijke manier. Hij gaf heldere uitleg, communiceerde snel en transparant, en dacht echt met ons mee. We hebben samen twee woningen bezichtigd en bij de tweede was het al raak. Dankzij zijn deskundigheid en betrokkenheid voelden we ons zeker in het hele proces. We zijn dan ook zeer tevreden en bevelen Marcel van harte aan!
-
Marijn Schwarte
10Marcel heeft ons onwijs goed en naar volle tevredenheid geholpen bij het verkopen van ons huis! Wij waren erg blij met zijn flexibiliteit en snelle schakelen! Marcel ontzorgt je waar mogelijk!
-
Wendel Roelfszema
10Wij kwamen bij deze makelaar via mond op mond reclame. Zijn manier van werken sprak ons zeer aan en alles was goed geregeld, zoals fotograaf, energielabel en taxateur. Wij kunnen deze makelaar met vijf sterren aanbevelen.
-
Aurora Sciascera
10Traducido por IAComprar una primera vivienda es emocionante, pero gracias a Marcel miramos hacia atrás con mucho placer. Hemos sido enormemente ayudados por su compromiso y rapidez, y él conoce el mercado como nadie más. Marcel es un agente inmobiliario confiable que combina profesionalismo con honestidad sincera.