Hauzer & Partners Makelaardij | Qualis
"Hauzer & Partners ¡Si elige resultado!"
Hauzer & Partners staat voor betrouwbare en persoonlijke ondersteuning in de makelaardij, financiële zaken en advies. In Noord- en Midden Limburg zijn wij actief in zowel de particuliere als zakelijke onroerend goed markt. Onze klantgerichte aanpak en focus op kwaliteit zorgen voor een betrouwbare partner bij de aankoop, verkoop of beheer van onroerend goed. Ons hypotheken team zorgt voor een maatwerkfinanciering die past bij uw situati...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Nedinscoplein 23
5912AP Venlo
€ 425.000 k.k.
€ 3.696/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 71 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Framboosstraat 22
5925HH Venlo
€ 325.000 k.k.
€ 2.982/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- 159 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Gulikstraat 228
5913CZ Venlo
€ 319.000 k.k.
€ 4.197/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 76 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Keizershof 25
5801MP Venray
€ 375.000 k.k.
€ 2.907/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 129 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Alberdingk Thijmstraat 28
5921BC Venlo
€ 449.000 k.k.
€ 2.738/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 164 m²
- Área del lote
- 283 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Maasschriksel 193
5911GZ Venlo
€ 549.000 k.k.
€ 6.100/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (80)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
80 reseñas total
Funda
42 opiniones en Funda
38 reseñas en Google
-
Bosweg 4
10Het contact met de makelaar was erg goed. Hele persoonlijke benadering. Alles werd volgens afspraak afgehandeld. Al met al waren we heel tevreden en kunnen wij ze aan iedereen aanraden.
-
Molenstraat 31
10Zeer goede voorbereiding en erg prettig in de communicatie. Alles vlot en efficiënt afgerond. Wow een toelichting geven van 100 letters is erg lang. 😀
-
Lambert Van Mil
10 -
Heierkerkweg 11
10Traducido por IATranscurrió completamente bien, especialmente los cumplidos a Bas van der Zanden. Él nos ayudó muy bien en la venta, de forma profesional, técnica pero también personal.
-
Havenkade 43
9Verwachtingen/deskundigheid/begeleiding conform aan meerdere ervaringen. Communicatie altijd goed op orde,
-
Heermoesstraat 11
9Traducido por IA¡Muy bien ayudado por Frank Blok en Hauzer & Partners! Él pensó con nosotros y dio consejos honestos. Todo se arregló fácil, rápido y sin problemas. Los contactos y la comunicación fueron muy buenos. Rápida respuesta para preguntar, gracias también a estas líneas cortas. ¡Recomendado!
-
Annie Romeinstraat 16
9Goeie begeleiding goed contact met de makelaar zorgvuldig met bezichtiging prettig contact met Bas v d Zanden
-
Schillerstraat 79
10Heel fijn contact, snel, duidelijk! Bij vragen zeer snel antwoord en goed bereikbaar. Makelaar is ook heel erg aardig en begripvol.