Hauzer & Partners Makelaardij | Qualis
"Hauzer & Partenaires Choisissez le résultat !"
Hauzer & Partners staat voor betrouwbare en persoonlijke ondersteuning in de makelaardij, financiële zaken en advies. In Noord- en Midden Limburg zijn wij actief in zowel de particuliere als zakelijke onroerend goed markt. Onze klantgerichte aanpak en focus op kwaliteit zorgen voor een betrouwbare partner bij de aankoop, verkoop of beheer van onroerend goed. Ons hypotheken team zorgt voor een maatwerkfinanciering die past bij uw situati...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Albert Schweitzerstraat 4
5914WD Venlo
€ 389.000 k.k.
€ 2.542/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 153 m²
- Superficie du terrain
- 168 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Laaghuissingel 121
5913EN Venlo
€ 250.000 k.k.
€ 3.086/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Gulikstraat 228
5913CZ Venlo
€ 319.000 k.k.
€ 4.197/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Keizershof 25
5801MP Venray
€ 375.000 k.k.
€ 2.907/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 129 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Alberdingk Thijmstraat 28
5921BC Venlo
€ 449.000 k.k.
€ 2.738/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 164 m²
- Superficie du terrain
- 283 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Maasschriksel 193
5911GZ Venlo
€ 549.000 k.k.
€ 6.100/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (80)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
80 avis total
Funda
42 commentaires sur Funda
38 commentaires sur Google
-
Bosweg 4
10Het contact met de makelaar was erg goed. Hele persoonlijke benadering. Alles werd volgens afspraak afgehandeld. Al met al waren we heel tevreden en kunnen wij ze aan iedereen aanraden.
-
Molenstraat 31
10Zeer goede voorbereiding en erg prettig in de communicatie. Alles vlot en efficiënt afgerond. Wow een toelichting geven van 100 letters is erg lang. 😀
-
Lambert Van Mil
10 -
Heierkerkweg 11
10Het verliep helemaal prima met name de complimenten aan Bas van der Zanden. Hij heeft ons deskundig, vaktechnisch maar ook persoonlijk heel goed geholpen bij de verkoop.
-
Havenkade 43
9Verwachtingen/deskundigheid/begeleiding conform aan meerdere ervaringen. Communicatie altijd goed op orde,
-
Heermoesstraat 11
9Erg goed geholpen bij Hauzer & Partners door Frank Blok! Hij dacht met ons mee en gaf eerlijk advies. Alles werd makkelijk, snel en zonder problemen geregeld. De contacten en communicatie waren erg goed. Snelle reactie opvragen, mede door deze korte lijnen. Een aanrader!
-
Annie Romeinstraat 16
9Goeie begeleiding goed contact met de makelaar zorgvuldig met bezichtiging prettig contact met Bas v d Zanden
-
Schillerstraat 79
10Heel fijn contact, snel, duidelijk! Bij vragen zeer snel antwoord en goed bereikbaar. Makelaar is ook heel erg aardig en begripvol.
-
Dokter Aletta Jacobsstraat 41