Hulsebosch Makelaardij b.v.
Hulsebosch Makelaardij ha estado activa en el mercado inmobiliario durante más de 50 años y es conocida como la oficina inmobiliaria más antigua del Westland. Con un pequeño y cohesionado equipo, nos aseguramos de ofrecer una atención personalizada y una forma flexible de trabajar. Nuestra experiencia durante años con el Westland y su entorno nos permite asesorarle de forma excelente en la compra o venta de su vivienda. Además, nos espe...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Das 20
2693EN 's-Gravenzande
€ 639.000 k.k.
€ 4.630/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 138 m²
- Área del lote
- 108 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Jan Barendselaan 195 A
2685BS Poeldijk
€ 575.000 k.k.
€ 4.873/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 154 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Zwartendijk 29
2681LN Monster
€ 1.195.000 k.k.
€ 5.064/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 236 m²
- Área del lote
- 1015 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Emmastraat 84 A
2681RS Monster
€ 795.000 k.k.
€ 6.360/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 400 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Dovenetel 24
2671WL Naaldwijk
€ 495.000 k.k.
€ 3.928/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 129 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Noordkaper 15
2673CC Naaldwijk
€ 615.000 k.k.
€ 4.960/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 130 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (62)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
62 reseñas total
Funda
7 opiniones en Funda
55 reseñas en Google
-
Roxanne Koot
10Hele goede ervaring gehad. Geeft goede informatie en adviseren het juiste wat bij ons past.
-
saša Puklavec
10Zeer aan te bevelen makelaardij en assurantien, vriendelijk, bekwaam, open, transparant, duidelijk, behulpzaam. Met het verkopen van een huis tot het kopen van een huis daarin word men goed begeleid en met alles gaande weg goed op de hoogte gehouden. Ik ben zeer tevreden over Hulsebosch, hartstikke bedankt voor alles, ben super blij. Groeten Sas en Sen
-
John Damen
8 -
Kim H
10Fijn om hier een verzekeringspakket te hebben. Bij vragen of aanpassen pakket kan je altijd terecht voor vragen per mail of telefonisch of een op locatie gesprek en wordt er samen gekeken naar wat er past bij je als verzekeringspakket. Verder heb je hierbij ook geen werk met pakketen uitzoeken en prijzen vergelijken, dit wordt allemaal voor je gedaan. Ik heb hier al een heel wat jaren mijn verzekeringspakket lopen en altijd tevreden.
-
Alen Ha
2Uitermate onprofessioneel en amateuristisch. Communiceert helemaal niet met ons aankoopmakelaar die hem notabene heeft aangedragen. Zeer ontevreden met zijn houding. Mensen ga met een groot boog om dit bedrijf heen.
-
Tomatenlaan 6 K
9Hulsebosch is een ervaren makelaar. je krijgt heel snel antwoord op je app/mail. Ik zou deze makelaar zeker aanraden.