Carmen en Marieke, Martin Brink makelaars
Carmen en Marieke, Martin Brink makelaars, is de vertrouwde partner voor woningverkoop en -aankoop in Roden en de omgeving. Met passie en expertise helpen wij klanten bij het vinden van de juiste oplossing, zowel als koper als verkoper. Wij begrijpen de betekenis van een woning en staan voor u klaar met persoonlijk advies en transparante communicatie. Wij bieden dienstverlening in verkoop en aankoop, met een werkwijze die gericht is op...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Arteveldestraat 2
9745AX Groningen
€ 475.000 k.k.
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 151 m²
- Área del lote
- 352 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Rietveld 18
9311RN Nieuw-Roden
€ 450.000 k.k.
€ 3.782/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 235 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Kringgreppelstraat 34
8431DS Oosterwolde
€ 295.000 k.k.
€ 2.950/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 164 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Hofwijck 26
9301XC Roden
€ 289.000 k.k.
€ 2.752/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- 183 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Carolieweg 4
9356VK Tolbert
€ 625.000 k.k.
€ 4.310/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- 10100 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Comprado
Juffrouw Clewitsstraat 21
9302AH Roden
€ 495.000 k.k.
€ 3.133/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 158 m²
- Área del lote
- 327 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (81)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
81 reseñas total
Funda
58 opiniones en Funda
23 reseñas en Google
-
Munnikevaart 35
10Hele goede voorbereiding, goede samenwerking, snel tot actie, zeer prettig persoonlijk contact, maakt veel tijd voor uitgebreide bezichtigingen.
-
Schonauwen 36
10Top geholpen!! Twee makelaars met veel kennis, goede communicatie en echt een hele fijne manier van werken. Wij hebben hiermee een hele positieve ervaring bij de verkoop van ons huis.
-
Westerbrink 6
10Carmen en Marieke zijn zeer enthousiaste makelaars, heel goed bereikbaar, makkelijk toegankelijk, ze geven waardevolle tips en zijn empatisch. Het voelde voor ons heel vertrouwd!
-
Oosterstreek 54
10Carmen &Marieke Makelaars hebben ons ontzettend goed begeleid bij de aankoop van ons huis. Zij zijn kundig, begeleiden je goed bij elke stap en de lijntjes zijn kort, zodat je snel tot acties kan overgaan. Echt fijne makelaars; ik kan hen zeker aanraden!
-
esther smit
10Onze ervaringen met Carmen en Marieke makelaars zijn bijzonder fijn. De dames maken echt tijd voor je en hun benadering is warm en persoonlijk en de begeleiding is top! Ik zou deze vakkundige makelaars bij iedereen aanraden!
-
Engelberterweg 61 a
9Heel fijn en ongedwongen contact. Marieke heeft goed geluisterd naar onze wensen. Kijkers waren heel tevreden over de ontvangst en bezichtiging van de woning. Als verkoper is het heel prettig om dat terug te horen.