Kamp & Koolhof makelaars en taxateurs B.V.
"Más conocimiento. Más experiencia. Mejor agente inmobiliario."
KAMP & KOOLHOF makelaars en taxateurs B.V. is sinds 1905 gevestigd in Delfzijl en heeft zich gespecialiseerd in de regio Eemsdelta, Midden-Groningen en het Oldambt. Onze ervaring op de lokale markt is vanaf 120 jaar, wat ons in staat stelt u uitgebreid te ondersteunen bij het kopen, verkopen of verhuren van onroerend goed. Of u nu op zoek bent naar een woning, appartement of commerciële ruimte, wij bieden een volledig pakket aan makelaa...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
A.E. Gorterweg 72
9946PE Woldendorp
€ 225.000 k.k.
€ 3.462/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 65 m²
- Área del lote
- 1034 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Rootveld 13
9903CB Appingedam
€ 595.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 164 m²
- Área del lote
- 906 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Zilverschoon 28
9932CP Delfzijl
€ 499.000 k.k.
€ 3.349/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 149 m²
- Área del lote
- 502 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
H. Berrelkampstraat 25
9946PS Woldendorp
€ 159.000 k.k.
€ 2.338/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 68 m²
- Área del lote
- 299 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Kustweg 265
9933AK Delfzijl
€ 189.500 k.k.
€ 2.106/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Kerklaan 2
9915PX 't Zandt
€ 650.000 k.k.
€ 3.368/m²
A++++Guardar como favorito- Superficie construida
- 193 m²
- Área del lote
- 7697 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (149)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
149 reseñas total
Funda
117 opiniones en Funda
32 reseñas en Google
-
Wierhuizerweg 2
10(H)eerlijke recht door zee aanpak. Luisterend oor voor onze wensen. Menne begreep onze wensen goed en heeft ons tijdens het gehele proces goed bijgestaan. Hield steeds het nuchtere overzicht en met kennis van zaken kon hij ons ondersteunen en waar nodig geruststellen. Absolute aanrader!
-
Rob Hiemstra
10Goede makelaar met verstand van zaken. Ben als verkopende partij goed begeleid en ontzorgt, en daar voor mijn dank.
-
Damsterweg 13 A
8Het contract was prima, we werden goed op de hoogte gehouden. Ondanks dat er wat problemen waren met een koper, is dit prima opgelost. Zeker het aanbevelen waard.
-
Westendorpweg 15
9Makelaar met verstand van zaken. Bij een probleem heeft hij ook de oplossing dat maakt het voor de verkopende partij gemakkelijk om zaken aan hem over te laten. Verder duidelijk afspraken gemaakt en samen met kantoor alles in goede orde verlopen.
-
nielsa52
10Zeer tevreden over dit makelaarskantoor. Deskundig, duidelijk en altijd goed bereikbaar. De communicatie was helder en snel. We kregen eerlijk advies en werden goed begeleid in elke stap. Ons huis is vlot en tegen een mooie prijs verkocht. Een betrouwbare partner die wij zeker aanbevelen!
-
Woldweg 44