Kamp & Koolhof makelaars en taxateurs B.V.
"Mehr Wissen. Mehr Erfahrung. Mehr Makler."
KAMP & KOOLHOF Makler und Gutachter B.V. ist seit 1905 in Delfzijl ansässig und hat sich auf die Region Eemsdelta, Midden-Groningen und das Oldambt spezialisiert. Unsere Erfahrung auf dem lokalen Markt beträgt seit 120 Jahren, was uns ermöglicht, Sie bei der Suche nach Immobilien umfassend zu unterstützen. Ob Sie nun eine Wohnung, ein Appartement oder kommerzielle Räume suchen – wir bieten Ihnen ein umfassendes Paket an Maklerdienstleis...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
A.E. Gorterweg 72
9946PE Woldendorp
€ 225.000 k.k.
€ 3.462/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 65 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1034 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Rootveld 13
9903CB Appingedam
€ 595.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 164 m²
- Fläche des Grundstücks
- 906 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Zilverschoon 28
9932CP Delfzijl
€ 499.000 k.k.
€ 3.349/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 149 m²
- Fläche des Grundstücks
- 502 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Skagerrak 12
9933SN Delfzijl
€ 249.500 k.k.
€ 1.919/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 130 m²
- Fläche des Grundstücks
- 140 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
H. Berrelkampstraat 25
9946PS Woldendorp
€ 159.000 k.k.
€ 2.338/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 68 m²
- Fläche des Grundstücks
- 299 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Kustweg 265
9933AK Delfzijl
€ 189.500 k.k.
€ 2.106/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 90 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (149)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
149 Bewertungen insgesamt
Funda
117 Bewertungen auf Funda
32 Bewertungen bei Google
-
Wierhuizerweg 2
10(H)eerlijke recht door zee aanpak. Luisterend oor voor onze wensen. Menne begreep onze wensen goed en heeft ons tijdens het gehele proces goed bijgestaan. Hield steeds het nuchtere overzicht en met kennis van zaken kon hij ons ondersteunen en waar nodig geruststellen. Absolute aanrader!
-
Rob Hiemstra
10Goede makelaar met verstand van zaken. Ben als verkopende partij goed begeleid en ontzorgt, en daar voor mijn dank.
-
Damsterweg 13 A
8Het contract was prima, we werden goed op de hoogte gehouden. Ondanks dat er wat problemen waren met een koper, is dit prima opgelost. Zeker het aanbevelen waard.
-
Westendorpweg 15
9Makelaar met verstand van zaken. Bij een probleem heeft hij ook de oplossing dat maakt het voor de verkopende partij gemakkelijk om zaken aan hem over te laten. Verder duidelijk afspraken gemaakt en samen met kantoor alles in goede orde verlopen.
-
nielsa52
10Zeer tevreden over dit makelaarskantoor. Deskundig, duidelijk en altijd goed bereikbaar. De communicatie was helder en snel. We kregen eerlijk advies en werden goed begeleid in elke stap. Ons huis is vlot en tegen een mooie prijs verkocht. Een betrouwbare partner die wij zeker aanbevelen!
-
Woldweg 44