Nieboer Makelaars
"Leidenschaft macht den Unterschied"
Nieboer Makelaars staat sinds 1974 voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Noordoost-Groningen. Met vestigingen in Winschoten, Veendam en Appingedam bieden wij zowel op de particuliere als zakelijke markt professioneel advies. Onze ervaring en kennis van de lokale markt laten zich zien in elke transactie, waarbij we ons richten op de wensen en behoeften van onze klanten. Persoonlijk adviseren is voor ons een kernwaarde, waar...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Solwerderstraat 81
9901BC Appingedam
€ 300.000 k.k.
€ 2.655/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 173 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Vlaskamp 17
9932JV Delfzijl
€ 325.000 k.k.
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 102 m²
- Fläche des Grundstücks
- 237 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Koningin Julianalaan 61 B
9934ED Delfzijl
€ 195.000 k.k.
€ 2.910/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 67 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
de Geise 6
9931BX Delfzijl
€ 469.000 k.k.
€ 2.759/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 170 m²
- Fläche des Grundstücks
- 708 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
De Barrage 15
9901DC Appingedam
€ 395.000 k.k.
€ 3.015/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 131 m²
- Fläche des Grundstücks
- 223 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Vrijheidslaan 7
9901GR Appingedam
€ 475.000 k.k.
€ 3.253/m²
A++++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 146 m²
- Fläche des Grundstücks
- 356 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (25)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
25 Bewertungen insgesamt
Funda
8 Bewertungen auf Funda
17 Bewertungen bei Google
-
Heiman Akkerstraat 22
10We hebben de verkoop van ons huis als zeer prettig ervaren o.a door een zeer open en heldere communicatie. Zeker een aanrader.
-
branp02
10Wij hebben Nieboer Makelaars ingeschakeld voor de verkoop van het huis van mijn broer die is komen te overlijden. Richard, de makelaar heeft ons perfect geholpen, binnen paar weeken was het huis verkocht, complimenten. We zijn zeer tevreden.
-
harley slagter
10Zeer tevreden, zeker aan te bevelen
-
Veldoven 6
9Prima geholpen en begeleid door Richard, van Makelaar Nieboer. Veel kennis en kunde. Huis van mijn broer binnen paar week verkocht voor een prima prijs. Complimenten op zijn plaats. Mochten we ooit een makelaar nodig hebben, gaan we zeker naar Makelaar Nieboer.
-
Cisca M
10Übersetzt durch KIUnsere Wohnung wurde sehr schnell und durch die Mitdenken von Richard van der Ploeg auch unter günstigen Bedingungen für uns angeboten.
-
Wennie
10 -
Nathalie Berends
10 -
Mirte Hensema
10 -
Gaatske Postma
10 -
Marco Kiel
10Übersetzt durch KIWir haben diesen Makler als sehr angenehm erlebt. Er nahm sich Zeit, erklärte alles gut und informierte uns laufend. Auch wenn wir noch Fragen hatten, wurden diese schnell und kompetent beantwortet.
-
Dirk Toet
10Übersetzt durch KIGute Unterstützung bei der An- und Verkaufsphase des Hauses, Lösungen und Chancen mitdenken. Sehr zufrieden und wird beim nächsten Mal ihre Dienstleistungen erneut nutzen.