Kamp & Koolhof makelaars en taxateurs B.V.
"Meer kennis. Meer ervaring. Meer makelaar."
KAMP & KOOLHOF makelaars en taxateurs B.V. is sinds 1905 gevestigd in Delfzijl en heeft zich gespecialiseerd in de regio Eemsdelta, Midden-Groningen en het Oldambt. Onze ervaring op de lokale markt is vanaf 120 jaar, wat ons in staat stelt u uitgebreid te ondersteunen bij het kopen, verkopen of verhuren van onroerend goed. Of u nu op zoek bent naar een woning, appartement of commerciële ruimte, wij bieden een volledig pakket aan makelaa...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
A.E. Gorterweg 72
9946PE Woldendorp
€ 225.000 k.k.
€ 3.462/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Perceeloppervlakte
- 1034 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Rootveld 13
9903CB Appingedam
€ 595.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 906 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zilverschoon 28
9932CP Delfzijl
€ 499.000 k.k.
€ 3.349/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 502 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Skagerrak 12
9933SN Delfzijl
€ 249.500 k.k.
€ 1.919/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
H. Berrelkampstraat 25
9946PS Woldendorp
€ 159.000 k.k.
€ 2.338/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- 299 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kustweg 265
9933AK Delfzijl
€ 189.500 k.k.
€ 2.106/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (149)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
149 reviews totaal
Funda
117 reviews op Funda
32 reviews op Google
-
Wierhuizerweg 2
10(H)eerlijke recht door zee aanpak. Luisterend oor voor onze wensen. Menne begreep onze wensen goed en heeft ons tijdens het gehele proces goed bijgestaan. Hield steeds het nuchtere overzicht en met kennis van zaken kon hij ons ondersteunen en waar nodig geruststellen. Absolute aanrader!
-
Rob Hiemstra
10Goede makelaar met verstand van zaken. Ben als verkopende partij goed begeleid en ontzorgt, en daar voor mijn dank.
-
Damsterweg 13 A
8Het contract was prima, we werden goed op de hoogte gehouden. Ondanks dat er wat problemen waren met een koper, is dit prima opgelost. Zeker het aanbevelen waard.
-
Westendorpweg 15
9Makelaar met verstand van zaken. Bij een probleem heeft hij ook de oplossing dat maakt het voor de verkopende partij gemakkelijk om zaken aan hem over te laten. Verder duidelijk afspraken gemaakt en samen met kantoor alles in goede orde verlopen.
-
nielsa52
10Zeer tevreden over dit makelaarskantoor. Deskundig, duidelijk en altijd goed bereikbaar. De communicatie was helder en snel. We kregen eerlijk advies en werden goed begeleid in elke stap. Ons huis is vlot en tegen een mooie prijs verkocht. Een betrouwbare partner die wij zeker aanbevelen!
-
Woldweg 44