Van Breukelen Makelaardij
Van Breukelen Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Nijmegen. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de lokale markt, helpen we u zorgvuldig en doelgericht bij het kopen of verkopen van uw woning. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop en taxaties. Wij werken transparant en met geduld, zodat u altijd op de hoogte bent van de stappen in het proces. Onze medewerkers zijn geaccrediteerd...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Pontanusstraat 5 B
6524HA Nijmegen
€ 275.000 k.k.
€ 7.051/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 39 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Tooropstraat 213 A
6521NN Nijmegen
€ 325.000 k.k.
€ 6.914/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 47 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Koningsmantelhof 4
6533SJ Nijmegen
€ 325.000 k.k.
€ 4.642/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Comprado
Tijgerstraat 107
6531MC Nijmegen
€ 325.000 k.k.
€ 5.416/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 60 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Symfoniestraat 54
6544TL Nijmegen
€ 275.000 k.k.
€ 3.055/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Frans Halsstraat 39 A
6523CK Nijmegen
€ 150.000 k.k.
€ 10.000/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 15 m²
- Área del lote
- 37 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (68)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
68 reseñas total
Funda
61 opiniones en Funda
7 reseñas en Google
-
Van 't Santstraat 28
10De afgelopen 12 jaar een aantal keren naar volle tevredenheid bij aan- en verkoop deskundig en prettig begeleid door Cindy en Vincent. Niets is teveel en ze zijn altijd bereikbaar.
-
Symfoniestraat 54
10Vlotte verkoop, bereidt je voor op wat je kan verwachten, strategisch en eerlijk. Alles snel geregeld, ook in het weekend!
-
Tintel 7
10Niet je standaard makelaar: Betrokken, eerlijk en zegt waar het op staat. Tweede succesvolle aankoop via van Breukelen Makelaardij! Ongelofelijk bedankt!
-
Donatellostraat 134
9Zeer snel bereikbaar, prettige communicatie en gaat nauwkeurig te werk. Wij zijn tevreden over de begeleiding in het aankoopproces van onze nieuwe woning.
-
Limoslaan 14
10In 1 woord: top! Deskundig, laagdrempelig, betrokken en prettig in contact, 24/7. Aankoop en verkoop werd hiermee een heel soepel en overzichtelijk proces. Dankjewel Vincent en Cindy voor de fijne begeleiding!
-
Venusstraat 6
10Wij zijn tevreden over Van Breukelen Makelaardij. Vincent is flexibel, wat met onze banen prettig was. Daarnaast is hij altijd goed bereikbaar, wat het hele proces een stuk prettiger maakt. Dankzij de expertise hebben wij de woningmarkt beter leren begrijpen en konden we met meer inzicht een bod uitbrengen.
-
Dommer van Poldersveldtweg 96
10Hele fijne en deskundige makelaar. Heel fijn en altijd bereikbaar voor vragen en duidelijke antwoorden. Als ik weer een makelaar nodig heb zou ik Van Breukelen Makelaardij weer vragen.