GAST, Makelaardij & Assurantiën
GAST, Makelaardij & Assurantiën staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Oirschot en de omgeving. Wij begrijpen de waarde van een woning niet alleen als object, maar ook als onderdeel van uw leven. Onze belofte is om u met expertise en empathie te begeleiden bij elke stap van de koop- of verkoopproces. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is transparan...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Primus van Gilspark 18
5038XK Tilburg
€ 435.000 k.k.
€ 4.833/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Gasthuisstraat 29 H
5688AW Oirschot
€ 525.000 k.k.
€ 3.832/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 137 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Bloemendaal 7 C23
5688GP Oirschot
€ 250.000 k.k.
€ 3.618/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 76 m²
- Área del lote
- 318 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Schoemekerstraat 6
5688DD Oirschot
€ 450.000 k.k.
€ 3.750/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 145 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Olieslager 4
5683NV Best
€ 425.000 k.k.
€ 5.247/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- 145 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Kuikseindseweg 31 C68
5091TC Oost West en Middelbeers
€ 275.000 k.k.
€ 4.044/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 68 m²
- Área del lote
- 271 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (22)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
22 reseñas total
Funda
5 opiniones en Funda
17 reseñas en Google
-
Henk Mutsaers
8Snelle service prima taxatie en voor vragen altijd tijd. Een aanrader.
-
Edwin Lohman
10Ivm een hypotheek aanvraag, hadden wij met grote spoed een taxtierapport nodig. Lisa en Marijke konden supersnel handelen en kwamen 2 dagen later al bij ons langs. Zeer professioneel en persoonlijk. Ik zou ze zeker aanraden.
-
Vincent V
10Gast makelaardij heeft mij fantastisch geholpen met de verkoop van mijn huis. Goede adviezen gegeven en mij geholpen bij het aanleveren van de vele documenten die voor een verkoop nodig zijn. Ook hebben zij mij geholpen met de aankoop van mijn nieuwe woning en de financiering hiervan. Ondanks de feestdagen en de korte periode die wij hadden is dit vlekkeloos verlopen. Gaat makelaardij denkt met je mee en adviseert fantastisch! Vincent Vriens
-
Ellen
10Zo fijn geholpen met de verkoop van een huis door GAST makelaardij & assurantiën. Niets was teveel en bij vragen werd er gelijk gereageerd en hulp geboden. Een echte aanrader mocht je een huis willen kopen of verkopen.
-
Juul van de Wal
10Duidelijke communicatie en tijdens taxatie afspraak een fijne informele sfeer.
-
De Stille Wille 82
9Alles was goed geregeld , had zeer goed contact ermee doir de heel verkoop ik raad gast makelaar zeker aan top qualitie zeer goed market kennis en eerlijk en direct super goed !!