GAST, Makelaardij & Assurantiën
GAST, Makelaardij & Assurantiën staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Oirschot en de omgeving. Wij begrijpen de waarde van een woning niet alleen als object, maar ook als onderdeel van uw leven. Onze belofte is om u met expertise en empathie te begeleiden bij elke stap van de koop- of verkoopproces. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is transparan...
Current housing stock
-
- Available
Primus van Gilspark 18
5038XK Tilburg
€ 435.000 k.k.
€ 4.833/m²
BSave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Gasthuisstraat 29 H
5688AW Oirschot
€ 525.000 k.k.
€ 3.832/m²
CSave as favorite- Living area
- 137 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Bloemendaal 7 C23
5688GP Oirschot
€ 250.000 k.k.
€ 3.618/m²
CSave as favorite- Living area
- 76 m²
- Land area
- 318 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Under consideration
Schoemekerstraat 6
5688DD Oirschot
€ 450.000 k.k.
€ 3.750/m²
ASave as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- 145 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Olieslager 4
5683NV Best
€ 425.000 k.k.
€ 5.247/m²
CSave as favorite- Living area
- 81 m²
- Land area
- 145 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Kuikseindseweg 31 C68
5091TC Oost West en Middelbeers
€ 275.000 k.k.
€ 4.044/m²
BSave as favorite- Living area
- 68 m²
- Land area
- 271 m²
- Bedrooms
- 2
Reviews (22)
Review platforms
BronscoresTotal score
22 total reviews
Funda
5 reviews on Funda
17 reviews on Google
-
Henk Mutsaers
8Snelle service prima taxatie en voor vragen altijd tijd. Een aanrader.
-
Edwin Lohman
10Ivm een hypotheek aanvraag, hadden wij met grote spoed een taxtierapport nodig. Lisa en Marijke konden supersnel handelen en kwamen 2 dagen later al bij ons langs. Zeer professioneel en persoonlijk. Ik zou ze zeker aanraden.
-
Vincent V
10Gast makelaardij heeft mij fantastisch geholpen met de verkoop van mijn huis. Goede adviezen gegeven en mij geholpen bij het aanleveren van de vele documenten die voor een verkoop nodig zijn. Ook hebben zij mij geholpen met de aankoop van mijn nieuwe woning en de financiering hiervan. Ondanks de feestdagen en de korte periode die wij hadden is dit vlekkeloos verlopen. Gaat makelaardij denkt met je mee en adviseert fantastisch! Vincent Vriens
-
Ellen
10Zo fijn geholpen met de verkoop van een huis door GAST makelaardij & assurantiën. Niets was teveel en bij vragen werd er gelijk gereageerd en hulp geboden. Een echte aanrader mocht je een huis willen kopen of verkopen.
-
Juul van de Wal
10Duidelijke communicatie en tijdens taxatie afspraak een fijne informele sfeer.
-
De Stille Wille 82
9Alles was goed geregeld , had zeer goed contact ermee doir de heel verkoop ik raad gast makelaar zeker aan top qualitie zeer goed market kennis en eerlijk en direct super goed !!
-
de Moriaan 27
9Translated by AIMarijke is a nice person to work with. Gets things done quickly and well. What you see is what you get. Straightforward and reliable. Doesn't play games. Top real estate agent!