Lamberink Makelaars staat voor een uitgebreide en persoonlijke aanpak bij de verkoop van je huis. Wij gaan verder dan de standaard dienstverlening door middel van een uniek marketingplan dat jouw woning op de beste manier in beeld brengt. Met extra tools en een breed bereik via diverse kanalen zorgen wij ervoor dat jouw huis de aandacht krijgt die het verdiend. Onze makelaars werken met een uitgebreid netwerk van zoekers en verkooppartn...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Schieland 24
9405NG Assen
€ 298.000 k.k.
€ 2.310/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 129 m²
- Área del lote
- 143 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Krekelkleuven 15
9403ZG Assen
€ 339.000 k.k.
€ 3.139/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- 162 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Woerdes 112
9407CJ Assen
€ 450.000 k.k.
€ 2.557/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 176 m²
- Área del lote
- 230 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Roegoorn 23
9403NR Assen
€ 335.000 k.k.
€ 3.073/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- 157 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Laurierpark 96
9408AN Assen
€ 385.000 k.k.
€ 3.775/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- 140 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Husingslag 14
9311ZZ Nieuw-Roden
€ 515.000 k.k.
A++++Guardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 235 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (186)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
186 reseñas total
Funda
158 opiniones en Funda
28 reseñas en Google
-
Pronkridder 1 X
9Erg fijne samenwerking gehad met makelaar en medewerkers. Tijdens bezichtigingen liep alles soepel en goede terugkoppeling gehad.
-
Virgo 73
9De makelaar dacht super mee, stond altijd klaar bij vragen. Communicatie verliep helder en duidelijk.
-
Boerhoorndreef 87
9We highly recommend Lamberink! They are highly knowledgeable about the housing market and their expertise was valuable for us. This was the first house we've ever bought and they guided us through entire process really well - searching, (multiple) viewings, bidding strategy, negotiation and purchase agreement walkthrough. Because we worked with Lamberink, we felt that our entire experience was less stressful and much faster (it took us 3 months from start to finish). Highly reco…
-
Peter Koomans van den Dries
10Geweldig, vriendelijk en persoonlijk geholpen en geadviseerd bij het afsluiten van onze hypotheek, de aankoop van onze nieuwe woning en de verkoop van onze "oude" woning. De vijf sterren zijn echt dik verdiend. De verkoopmakelaar is zelfs meegeweest met de overdracht van onze verkochte woning ook dit is als zeer prettig ervaren.