Neeskens Makelaars
"Sorprendentemente efectivo"
Neeskens Makelaars staat voor moderne, betrouwbare makelaarsservice in Zeeland. Sinds meer dan 40 jaar zijn we actief op de woningmarkt en hebben we ons ontwikkeld tot een van de grootste makelaars in de regio. Met meerdere vestigingen door heel Zeeland staan we voor u klaar, waar u ook in de provincie bent. In Tholen bieden we een breed aanbod diensten, van verkoop tot taxaties. Of u nu op zoek bent naar een woning of bedrijfspand, wij...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Oesterdam 57
4691PV Tholen
€ 725.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 151 m²
- Área del lote
- 1390 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Havenweg 153
4697RL Sint-Annaland
€ 549.500 k.k.
€ 5.387/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Koningin Julianastraat 121
4691GP Tholen
€ 419.000 k.k.
€ 3.273/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- 258 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Dalemsestraat 20
4691CX Tholen
€ 339.000 k.k.
€ 2.712/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 75 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Havenweg 109
4697RL Sint-Annaland
€ 459.000 k.k.
€ 3.825/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 103 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kaaistraat 17
4695CJ Sint-Maartensdijk
€ 299.000 k.k.
€ 1.954/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 153 m²
- Área del lote
- 108 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (44)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
44 reseñas total
Funda
22 opiniones en Funda
22 reseñas en Google
-
Meanderlaan 122
9Traducido por IAUn agente inmobiliario muy competente ha vendido la vivienda en un tiempo muy corto y con un buen resultado de venta. Muy correcta en la comunicación. Cumple los compromisos.
-
Henri Dunantstraat 13
9Het contact met de makelaar was fijn. Altijd was iemand van Neeskens te bereiken, zowel de makelaar zelf als de medewerkers op het kantoor. Vragen werden altijd opgepakt en snel terug gekoppeld. Kortom een goede ervaring.
-
Prins Hendrikstraat 37
8Goed en duidelijk advies. Verkoop ging vlot dankzij goede dienstverlening van makelaar. Dus zeer tevreden met makelaar Neeskens.
-
Bebouwdendam 15
10Dank jullie wel voor alles wat jullie voor ons hebben gedaan bij de verkoop van ons huis. De rustige aanpak, betrokkenheid en het vele contact gaven ons veel vertrouwen. Dat het huis al op de eerste kijkdag verkocht werd, zegt genoeg. We kijken met een heel goed gevoel terug op deze periode - bedankt! Ton en Monique Steenbeek
-
Haven 28
10Alles verliep zeer soepel en vlot. Ze stonden altijs voor ons klaar en reageerden ontzettend snel. Ook de stukken kwamen snel. De presentatie van de woning zag er fabtastisch uit.
-
Markt 37
8Traducido por IADesde el primer contacto se sintió familiar. El agente inmobiliario Wilmar pensó continuamente junto, consejo honesto y gracias a su dedicación, así como al personal del despacho, en especial Thirza, todo ha ido bien. Satisfechos con el resultado. Por ello recomendamos encarecidamente este agente inmobiliario.