Succesmakelaars & financieel adviseurs
"La llave a su hogar"
Bij Succes zien we het vinden van een thuis als iets meer dan alleen wonen. Wij helpen mensen om hun woonwensen te realiseren, maar ook om financieel op de juiste voet te staan. Of het nu gaat om een eerste woning, een grotere ruimte of een nieuwe levensfase, wij zoeken altijd naar oplossingen die passen bij jouw situatie. Onze ervaring en kennis zorgen voor rust en vertrouwen in een complexe markt. Wij werken met een team dat gespecial...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
De Velduil 153
3815XT Amersfoort
€ 675.000 k.k.
€ 5.037/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 106 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Hamersveldseweg 20
3833GP Leusden
€ 1.695.000 k.k.
€ 4.735/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 358 m²
- Área del lote
- 1105 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Vijver 7
3811CL Amersfoort
€ 475.000 k.k.
€ 6.333/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- 63 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Walstro 61
3831WV Leusden
€ 510.000 k.k.
€ 4.435/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 146 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Surinamelaan 113 B
3818TK Amersfoort
€ 385.000 k.k.
€ 5.500/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Valkenhoeve 7
3831TV Leusden
€ 495.000 k.k.
€ 4.500/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 175 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (52)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
52 reseñas total
Funda
26 opiniones en Funda
26 reseñas en Google
-
Keerkade 38
9Via een groot scherm en de expertise van de aankoop makelaar ben ik goed geïnformeerd over het woningaanbod. Na de bezichtigingen krijg ik adequate informatie en advies voor een bod. Het open en eerlijke contact heeft mij vertrouwen gegeven bij de koop van m’n nieuwe woning.
-
Hohorstlaan 13
10Prettig contact, snel schakelen en ook snel de woning verkocht. Ik raad deze makelaar van harte aan.
-
Prinses Irenelaan 57
10Hendrik-Jan is zeer kundig en denkt constructief mee. Hij geeft goed aan wat mogelijk en onmogelijk is. Blijft rustig onder tijdsdruk. Zeer prettig werken.
-
Schutterhoeflaan 41
10Traducido por IADesde el principio recibimos buenos consejos. También honestos. Se dijo también lo que no era sensato. Amable con las personas que vinieron a ver. También fuera de las 9 a 5 era posible, si era importante tener un contacto rápido. Todas las personas en la oficina de inmobiliaria eran amables. Siempre respondían al email dentro de un día. Todo estaba bien organizado. Nos liberaron completamente del estrés. Y había espacio para nuestras ideas. Definitivamente recomendaría esta oficina de inmobiliaria. Ellos son muy …
-
Zangvogelweg 76
8Traducido por IAEspecialistas tanto en la compra como en la venta de su vivienda. También manejan profesionalmente las finanzas, impuestos y seguros.