Vinck Makelaardij
Vinck Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Rotterdam. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u zowel bij het verkopen als kopen van uw woning. Onze ervaring en passie voor de makelaarswereld zorgen voor een vloeiende en stressvrije transactie. Wij bieden dienstverlening in de vorm van verkoop en aankoop, met een speciale nadruk op expat-klanten en beleggingsmogelijkhed...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Jufferstraat 106
3011XM Rotterdam
€ 460.000 k.k.
€ 4.259/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Legatostraat 11
3223PM Hellevoetsluis
€ 510.000 k.k.
€ 4.322/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 149 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Comprado
Oudzoom 68
2662HG Bergschenhoek
€ 700.000 k.k.
€ 4.294/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 163 m²
- Área del lote
- 141 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Botersloot 377
3011HE Rotterdam
€ 489.500 k.k.
€ 6.440/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 76 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Boerhaavelaan 55 B
3112LC Schiedam
€ 195.000 k.k.
€ 3.545/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 55 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
2e Schansstraat 55 B
3025XK Rotterdam
€ 359.000 k.k.
€ 3.819/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 94 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (25)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
25 reseñas total
Funda
19 opiniones en Funda
6 reseñas en Google
-
Sjoerd van Heumen
10Wij hebben het genoegen gehad om Rogier als aankoopmakelaar in te schakelen en wij hebben hier geen seconde spijt van gehad. Persoonlijk, oprecht en vooral luchtig wanneer het kan. Een zoektocht binnen de grote stad kan je snel tegen gaan staan maar met Rogier hadden wij er altijd plezier in en zijn wij geen enkel moment het vertrouwen in een goede uitkomst verloren. Een ontzettend fijn proces van het begin tot de allerlaatste handtekening.
-
Legatostraat 11
10Heel erg fijn hoe alles verliep, alles heel rustig en relaxt. Dit is hoe je een huis wilt verkopen!
-
Botersloot 377
10Rogier heeft ons voor de tweede keer fantastisch geholpen en ons door het hele proces begeleid. Zijn communicatie is direct en eerlijk op een zeer prettige manier. Heeft veel kennis van de lokale omgeving, is goed op de hoogte van regels en is oprecht geïnteresseerd in zoals de klant, kijkers / koper.
-
Boerhaavelaan 55 B
10Traducido por IAEl proceso transcurrió muy suavemente, el agente inmobiliario es muy competente y me ayudó con todo. Gracias por la buena colaboración!
-
Lombardkade 50 D
9Traducido por IAVinck Makelaardij tiene el servicio en alto lugar, comunicación fluida, asesoramiento experto y un rápido trato. ¡Podemos recomendar a Rogier encantados!
-
Proveniersstraat 17
10Traducido por IALa colaboración con Rogier fue muy agradable. Es accesible, presta atención a cada paso del proceso y tiene un claro conocimiento de la materia. Estamos muy contentos con su acompañamiento y el resultado.