Vinck Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Rotterdam. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u zowel bij het verkopen als kopen van uw woning. Onze ervaring en passie voor de makelaarswereld zorgen voor een vloeiende en stressvrije transactie. Wij bieden dienstverlening in de vorm van verkoop en aankoop, met een speciale nadruk op expat-klanten en beleggingsmogelijkhed...
Current housing stock
-
- Available
Jufferstraat 106
3011XM Rotterdam
€ 460.000 k.k.
€ 4.259/m²
A+Save as favorite- Living area
- 108 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Legatostraat 11
3223PM Hellevoetsluis
€ 510.000 k.k.
€ 4.322/m²
A+Save as favorite- Living area
- 118 m²
- Land area
- 149 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Purchased
Oudzoom 68
2662HG Bergschenhoek
€ 700.000 k.k.
€ 4.294/m²
ASave as favorite- Living area
- 163 m²
- Land area
- 141 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Botersloot 377
3011HE Rotterdam
€ 489.500 k.k.
€ 6.440/m²
ASave as favorite- Living area
- 76 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold
Boerhaavelaan 55 B
3112LC Schiedam
€ 195.000 k.k.
€ 3.545/m²
FSave as favorite- Living area
- 55 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold
2e Schansstraat 55 B
3025XK Rotterdam
€ 359.000 k.k.
€ 3.819/m²
DSave as favorite- Living area
- 94 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (25)
Review platforms
BronscoresTotal score
25 total reviews
Funda
19 reviews on Funda
6 reviews on Google
-
Sjoerd van Heumen
10Wij hebben het genoegen gehad om Rogier als aankoopmakelaar in te schakelen en wij hebben hier geen seconde spijt van gehad. Persoonlijk, oprecht en vooral luchtig wanneer het kan. Een zoektocht binnen de grote stad kan je snel tegen gaan staan maar met Rogier hadden wij er altijd plezier in en zijn wij geen enkel moment het vertrouwen in een goede uitkomst verloren. Een ontzettend fijn proces van het begin tot de allerlaatste handtekening.
-
Legatostraat 11
10Heel erg fijn hoe alles verliep, alles heel rustig en relaxt. Dit is hoe je een huis wilt verkopen!
-
Botersloot 377
10Rogier heeft ons voor de tweede keer fantastisch geholpen en ons door het hele proces begeleid. Zijn communicatie is direct en eerlijk op een zeer prettige manier. Heeft veel kennis van de lokale omgeving, is goed op de hoogte van regels en is oprecht geïnteresseerd in zoals de klant, kijkers / koper.
-
Boerhaavelaan 55 B
10Translated by AIThe process went very smoothly, the realtor was very knowledgeable and helped me with everything. Thanks for the nice cooperation!
-
Lombardkade 50 D
9Translated by AIVinck Makelaardij has service high on the flag, smooth communication, expert advice and quick handling. We can wholeheartedly recommend Rogier!
-
Proveniersstraat 17
10Translated by AIThe cooperation with Rogier was very pleasant. He is accessible, pays attention to every step in the process and has clear knowledge of the subject. We are very happy with his guidance and the result.