In het hart van Veendam staat Makelaarsunie voor u klaar met betrouwbare en persoonlijke dienstverlening. Wij combineren kennis van de lokale markt met een duidelijke visie op succesvolle transacties. Onze belofte is om u te begeleiden vanaf het eerste gesprek tot de afsluiting, met aandacht voor uw wensen en behoeften. Wij bieden diensten in verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur. Onze werkwijze is transparant, professioneel en gericht o...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Dr. Bosstraat 35
9645JH Veendam
€ 195.000 k.k.
€ 2.500/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- 418 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Stoppelmanstraat 36
9648AN Wildervank
€ 319.500 k.k.
€ 2.349/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 171 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Langeleegte 161
9641GW Veendam
€ 325.000 k.k.
€ 2.006/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 162 m²
- Área del lote
- 720 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Landweerswal 2 136
7047CE Braamt
€ 155.000 k.k.
€ 1.867/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- 575 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Broek 29
9511PR Gieterveen
€ 299.000 k.k.
€ 1.510/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 198 m²
- Área del lote
- 752 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
Mudaheerd 45
9737XA Groningen
€ 182.500 k.k.
€ 3.578/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 51 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (36)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
36 reseñas total
Funda
14 opiniones en Funda
22 reseñas en Google
-
Patrick Van Den Berg
10Makelaarsunie heeft mij enorm goed geholpen met het verkopen van mijn oude woning. Ik ben fantastisch geholpen door verkopend makelaar Pascal. Van begin tot eind (eerste gesprek, foto's laten maken van de woning, plaatsing op Funda en de sleuteloverdracht) gingen enorm soepel. Eventuele uitdagingen met betrekking tot missende stukken en dergelijke werden nagenoeg direct opgepakt door Pascal. Het contact was voornamelijk via WhatsApp, maar ook via de mail en telefonisch is hij altijd goed te bereiken. Ik raad de Makelaarsunie 100% aan voor personen die een geschikte makelaar zoeken. (Special thanks aan Pascal Hölzenspies) Mijn oude woning is verkocht, en ik kijk terug op een geslaagd proces!
-
Mudaheerd 45
9Makelaarsunie heeft mij enorm goed geholpen met het verkopen van mijn oude woning. Ik ben fantastisch geholpen door verkopend makelaar Pascal. Van begin tot eind (eerste gesprek, foto's laten maken van de woning, plaatsing op Funda en de sleuteloverdracht) gingen enorm soepel. Eventuele uitdagingen met betrekking tot missende stukken en dergelijke werden nagenoeg direct opgepakt door Pascal. Het contact was voornamelijk via WhatsApp, maar ook via de mail en telefonisch is hij a…
-
Weegschaal34 Hoogezand
10Traducido por IA¡Realmente genial! Dentro de 2 semanas, nuestro piso se vendió por un precio muy atractivo.