Boeren Kuijpers Makelaars BV
In de regio St. Willebrord staat Boeren Kuijpers Makelaars BV voor betrouwbare en persoonlijke makelaardijdiensten. Met jarenlange ervaring in de regio en een sterke focus op klantgerichtheid, helpen wij u bij elke stap van de woningtransactie. Of u nu op zoek bent naar uw droomwoning of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met deskundig advies en ondersteuning. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verk...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Rugstraat 44
4711CT St. Willebrord
€ 575.000 k.k.
€ 3.758/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 153 m²
- Área del lote
- 302 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
de Vlaanders 49
4711PZ St. Willebrord
€ 525.000 k.k.
€ 3.000/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 175 m²
- Área del lote
- 466 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Spoorstraat 42
4735BG Zegge
€ 379.000 k.k.
€ 5.053/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Kromwaarde 1
4714GW Sprundel
€ 749.000 k.k.
€ 3.764/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 199 m²
- Área del lote
- 637 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Emmastraat 77
4711AN St. Willebrord
€ 420.000 k.k.
€ 3.750/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 415 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Parklaan 1
4702XA Roosendaal
€ 995.000 k.k.
€ 2.177/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 457 m²
- Área del lote
- 629 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (70)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
70 reseñas total
Funda
24 opiniones en Funda
46 reseñas en Google
-
Calshof 42
10Top makelaar en adviesbureau Helpt je echt van begin tot eind. Tot een gezellig adviesbureau gesprek van verkopen van je huis tot aan de aankoop van je nieuwe huis.. Raad deze kanjers iedereen zeker aan
-
De Genestetstraat 18
10Geweldige makelaar. Begeleiden je van begin tot eind en houden de lijntjes heel erg kort. Deskundig advies en heel direct wat wel en niet kan. Onlangs ook onze verzekeringen om laten zetten naar hun.. blijk nu beter verzekerd te zijn en goedkoper uit. 1 woord geweldig.
-
Dansvlinder 4
8Het contact de begeleiding van alles was goed het personeel was behulpzame alles zonder problemen geregeld.
-
Kamperfoeliestraat 8
10Een makelaar wat de markt goed kent en zijn beloftes nakomt!! Wat ik belangrijk vond is dat er geen standaard regels waren, alles is goed overleg besproken. Waar andere makelaars vrij strak in hun standaarden zijn is boeren- Kuijpers nog lekker ouderwets flexibel 👍👍👍👍👍. Wil je je huis verkopen dan is de keuze van je makelaar een no-brainer.
-
Kenbelstraatje 33a 0 ong
9Traducido por IAEl contacto fue bueno, todo está claro indicado y ella tomó buen tiempo para mí. Además, todo bien organizado.
-
Jones
2Traducido por IADurante mi primera visita, les hice una oferta inmediatamente. Esta oferta era conocida por ellos, pero simplemente no hicieron nada al respecto. Ni siquiera crearon una cuenta Move para mí. ¡Las llamadas no se responden cuando están en la oficina! Al final, decidimos acercarnos personalmente para obtener información, pero incluso entonces se hizo como si no hubiera ninguna información disponible. En general, da la impresión de ser muy poco profesional y desorganizado. Una experiencia particularmente decepcionante.