Boeren Kuijpers Makelaars BV
In de regio St. Willebrord staat Boeren Kuijpers Makelaars BV voor betrouwbare en persoonlijke makelaardijdiensten. Met jarenlange ervaring in de regio en een sterke focus op klantgerichtheid, helpen wij u bij elke stap van de woningtransactie. Of u nu op zoek bent naar uw droomwoning of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met deskundig advies en ondersteuning. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verk...
Current housing stock
-
- Available
Rugstraat 44
4711CT St. Willebrord
€ 575.000 k.k.
€ 3.758/m²
BSave as favorite- Living area
- 153 m²
- Land area
- 302 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
de Vlaanders 49
4711PZ St. Willebrord
€ 525.000 k.k.
€ 3.000/m²
Save as favorite- Living area
- 175 m²
- Land area
- 466 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Spoorstraat 42
4735BG Zegge
€ 379.000 k.k.
€ 5.053/m²
A++Save as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Kromwaarde 1
4714GW Sprundel
€ 749.000 k.k.
€ 3.764/m²
Save as favorite- Living area
- 199 m²
- Land area
- 637 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Emmastraat 77
4711AN St. Willebrord
€ 420.000 k.k.
€ 3.750/m²
GSave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 415 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Parklaan 1
4702XA Roosendaal
€ 995.000 k.k.
€ 2.177/m²
Save as favorite- Living area
- 457 m²
- Land area
- 629 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (70)
Review platforms
BronscoresTotal score
70 total reviews
Funda
24 reviews on Funda
46 reviews on Google
-
Calshof 42
10Top makelaar en adviesbureau Helpt je echt van begin tot eind. Tot een gezellig adviesbureau gesprek van verkopen van je huis tot aan de aankoop van je nieuwe huis.. Raad deze kanjers iedereen zeker aan
-
De Genestetstraat 18
10Geweldige makelaar. Begeleiden je van begin tot eind en houden de lijntjes heel erg kort. Deskundig advies en heel direct wat wel en niet kan. Onlangs ook onze verzekeringen om laten zetten naar hun.. blijk nu beter verzekerd te zijn en goedkoper uit. 1 woord geweldig.
-
Dansvlinder 4
8Het contact de begeleiding van alles was goed het personeel was behulpzame alles zonder problemen geregeld.
-
Kamperfoeliestraat 8
10Een makelaar wat de markt goed kent en zijn beloftes nakomt!! Wat ik belangrijk vond is dat er geen standaard regels waren, alles is goed overleg besproken. Waar andere makelaars vrij strak in hun standaarden zijn is boeren- Kuijpers nog lekker ouderwets flexibel 👍👍👍👍👍. Wil je je huis verkopen dan is de keuze van je makelaar een no-brainer.
-
Kenbelstraatje 33a 0 ong
9Translated by AIThe contact was good, everything was clearly stated and she made good time for me. Further everything well arranged
-
Jones
2Translated by AIAt my first viewing I immediately made an offer. This offer was known to them, but nothing was done with it. They didn't even create a Move-account for me. Phone calls are not answered while they are at the office! In the end we decided to go in person to get information, but again they acted as if there was no information available. The whole thing comes across as very unprofessional and disorganized. A particularly disappointing experience.