Martens Makelaars in Venlo staat voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding bij elke vastgoedtransactie. In een regio waar vertrouwen en kennis van de markt essentieel zijn, zorgen wij ervoor dat u met rust en duidelijkheid vooruitgang maakt. Onze focus ligt op het creëren van een succesvolle transactie, waarbij uw wensen centraal staan. Wij werken met een persoonlijke aanpak en geven u gedurende het hele proces professioneel advies....
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Westsingel 112
5801TZ Venray
€ 268.000 k.k.
€ 3.941/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 68 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Fagotstraat 22
5702KG Helmond
€ 389.000 k.k.
€ 3.412/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 137 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Hurk 3
5422CE Gemert
€ 465.000 k.k.
€ 4.266/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 109 m²
- Área del lote
- 209 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Comprado
Wilhelminastraat 25
5141HJ Waalwijk
€ 287.500 k.k.
€ 4.563/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 63 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Krekelveldstraat 3
5912GA Venlo
€ 225.000 k.k.
€ 1.490/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 151 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Comprado
Sint Jozefslaan 127
6006JE Weert
€ 219.000 k.k.
€ 3.711/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 59 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (104)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
104 reseñas total
104 reseñas en Google
-
Ewa Nabożna
10Mijn man en ik bevelen Aneta van harte aan als makelaar. Ze is buitengewoon professioneel, maar tegelijkertijd warm en betrokken. Ze behandelt elke klant individueel, beantwoordt geduldig alle vragen en je kunt altijd rekenen op snelle communicatie en hulp in elke fase van het koopproces.
-
MARIUSZ SZTUR
10We zijn zeer tevreden over de diensten van Aneta. De samenwerking verliep erg prettig en ze heeft ons snel en professioneel geholpen bij het regelen van een hypotheek. We hebben een appartement gekocht dat we huurden van de Clavis-coöperatie, waar we binnen zeer korte tijd de zaak konden afronden. We zijn Aneta bijzonder dankbaar voor haar efficiënte afhandeling. Ik wil er nog aan toevoegen dat ik op 16 april mijn 50e verjaardag vierde en op 30 april de notariële akte hebben getekend. Het mooiste verjaardagscadeau ooit. Heel erg bedankt 🥰🥰🥰👍👍👏👏👏
-
natalia borowska
10Ik kan het van harte aanbevelen; alles verliep vlekkeloos en zonder problemen! Dit is niet het eerste bureau dat we hebben gebruikt, maar wel het eerste waar we zo'n uitstekende service hebben ontvangen. Aneta is erg vriendelijk en kon alles op een eenvoudige manier uitleggen. 😊 …
-
Weronika Cegielska
10Alles verliep vlekkeloos tijdens de aankoop van het appartement. Aneta was erg behulpzaam, betrokken en altijd telefonisch bereikbaar. Het hele proces ging snel. Bedankt voor je hulp! 🏡 …