Martens Makelaars à Venlo se distingue par un accompagnement fiable et personnel lors de chaque transaction immobilière. Dans une région où la confiance et la connaissance du marché sont essentielles, nous veillons à ce que vous avanciez sereinement et clairement. Notre focus réside sur la création d'une transaction réussie, dans laquelle vos souhaits sont au centre. Nous travaillons avec une approche personnalisée et vous donnons un co...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Westsingel 112
5801TZ Venray
€ 268.000 k.k.
€ 3.941/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 68 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Fagotstraat 22
5702KG Helmond
€ 389.000 k.k.
€ 3.412/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 137 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Hurk 3
5422CE Gemert
€ 465.000 k.k.
€ 4.266/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 209 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Wilhelminastraat 25
5141HJ Waalwijk
€ 287.500 k.k.
€ 4.563/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 63 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Krekelveldstraat 3
5912GA Venlo
€ 225.000 k.k.
€ 1.490/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 151 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Acheter
Sint Jozefslaan 127
6006JE Weert
€ 219.000 k.k.
€ 3.711/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 59 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (104)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
104 avis total
104 commentaires sur Google
-
Ewa Nabożna
10Mijn man en ik bevelen Aneta van harte aan als makelaar. Ze is buitengewoon professioneel, maar tegelijkertijd warm en betrokken. Ze behandelt elke klant individueel, beantwoordt geduldig alle vragen en je kunt altijd rekenen op snelle communicatie en hulp in elke fase van het koopproces.
-
MARIUSZ SZTUR
10We zijn zeer tevreden over de diensten van Aneta. De samenwerking verliep erg prettig en ze heeft ons snel en professioneel geholpen bij het regelen van een hypotheek. We hebben een appartement gekocht dat we huurden van de Clavis-coöperatie, waar we binnen zeer korte tijd de zaak konden afronden. We zijn Aneta bijzonder dankbaar voor haar efficiënte afhandeling. Ik wil er nog aan toevoegen dat ik op 16 april mijn 50e verjaardag vierde en op 30 april de notariële akte hebben getekend. Het mooiste verjaardagscadeau ooit. Heel erg bedankt 🥰🥰🥰👍👍👏👏👏
-
natalia borowska
10Ik kan het van harte aanbevelen; alles verliep vlekkeloos en zonder problemen! Dit is niet het eerste bureau dat we hebben gebruikt, maar wel het eerste waar we zo'n uitstekende service hebben ontvangen. Aneta is erg vriendelijk en kon alles op een eenvoudige manier uitleggen. 😊 …
-
Weronika Cegielska
10Alles verliep vlekkeloos tijdens de aankoop van het appartement. Aneta was erg behulpzaam, betrokken en altijd telefonisch bereikbaar. Het hele proces ging snel. Bedankt voor je hulp! 🏡 …