vb&t Makelaars
"Vender vivienda? ¡Nos encargamos de todo por ti, desde la A hasta la Z!"
Bij ons staat het persoonlijke contact centraal. Of je nu wilt verkopen of kopen, wij begeleiden je door ieder stapje met expertise en transparantie. Met een digitaal dossier blijf je altijd op de hoogte van de voortgang en krijg je een duidelijk overzicht van het proces. Wij leggen jouw belangen uit en zorgen voor een doordachte aanpak, zodat je met vertrouwen kunt kiezen. Onze ervaren makelaars zijn gespecialiseerd in de regio’s Eindh...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Boschdijk 205 E
5612HC Eindhoven
€ 299.500 k.k.
€ 5.760/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 52 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Johan Frisopark 2
5684GG Best
€ 395.000 k.k.
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- 207 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Veldmaarschalk Montgomerylaan 847
5623AZ Eindhoven
€ 355.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Nijverheidssingel 217
4811ZV Breda
€ 269.500 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 58 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Philitelaan 63 71
5617AL Eindhoven
€ 389.500 k.k.
€ 5.902/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 66 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- —
-
- Disponible
Gerard Philipslaan 19
5616TV Eindhoven
€ 350.000 k.k.
€ 7.000/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 50 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (47)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
47 reseñas total
Funda
47 opiniones en Funda
-
Mansus 20
7Er is alles aan gedaan om deze verkoop te realiseren. Het had een wat langere tijd nodig. Uitwijken via Tik-Tok was hiervoor geen aanvullende optie, volgens ons. Eind goed, al goed.
-
Jonkheer 64
9Een hele goede service en begeleiding en altijd bereikbaar voor vragen en mee denken in oplossingen.
-
Seinelaan 37
8Prima makelaar waarbij het contact fijn was. Gaf steeds terugkoppeling en goede adviezen. Alles bij elkaar een zeer fijne en kundige makelaar.
-
Eikenpage 9
9Wij waren zeer tevreden over makelaar Lesley van VB&T. Naast haar enthousiasme en doortastendheid weet ze de juiste snaar te raken bij zowel de verkopende als de kopende partij. Geen moeite is haar te veel, en ze heeft alle aandacht voor de zaken die nodig zijn voor een soepele verkoop van de woning. De persoonlijke terugkoppeling na een bezichtiging ervaarden wij als zeer prettig. Dit alles wordt natuurlijk ook mogelijk gemaakt door de ondersteuning van een goed team van V…
-
Valandil 14
4Goed contact met makelaar. Professionele informatie over de markt, heeft wel geholpen, maar niet bouwkundig / technisch genoeg met betrekking tot de woning. Veel makelaars jargon, weinig inhoudelijk kennis. Heeft bij oplevering van de van woning een steek laten vallen.
-
Houtblazersstraat 2
9Prettige en kundige verkoop. Professionele communicatie en kan snel handelen bij de verkoop. Organisatorisch kan het makelaars kantoor wel iets beter of moderner.