KRK Makelaars Krommenie
"KRK Makelaars: Extraordinariamente Bueno"
In Krommenie staat KRK voor een team van gedreven makelaars die met plezier en professionaliteit aan de slag gaan. Of u nu langs komt, belt of mailt, u krijgt altijd een persoonlijk antwoord. Onze focus ligt op het overtreffen van uw verwachtingen bij de verkoop of aankoop van uw woning. Als fullservicekantoor bieden we alles onder één dak: hulp bij de aankoop van uw droomwoning, hypotheekadvies en ondersteuning bij verzekeringen. Onze...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Spatterstraat 30
1531DD Wormer
€ 500.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 259 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Heiligeweg 93 B
1561DG Krommenie
€ 375.000 k.k.
€ 6.944/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 54 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Avondrood 35
1562LB Krommenie
€ 475.000 k.k.
€ 6.333/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Lucullus 11
1531BP Wormer
€ 899.000 k.k.
€ 5.320/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 169 m²
- Área del lote
- 365 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kroeskarper 15
1562KD Krommenie
€ 759.000 k.k.
€ 4.264/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 178 m²
- Área del lote
- 203 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Krommeven 28
1567BD Assendelft
€ 500.000 k.k.
€ 3.401/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 147 m²
- Área del lote
- 141 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (100)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
100 reseñas total
Funda
54 opiniones en Funda
46 reseñas en Google
-
Spatterstraat 123
9Prima een goede begeleid met de aankoop deskundig advies en prima afgerond met de verkopende partij
-
Witte Duifstraat 3
9Het hele proces van intake, offerte, begeleiding, en verkoop is goed gegaan. De professionaliteit, bereikbaarheid en communicatie waren top. We zijn ook blij met het uiteindelijke verkoopresultaat.
-
Weiver 1 C
10Top en adequaat. Reageerde snel en vakkundig, altijd op tijd en zeer vriendelijk. Van harte aangeraden
-
Krommenieërpad 178
9T contact met de makelaar was prima , goede begeleiding en advies, prijs kwaliteit verhouding was prima
-
Guanqing Su
10Het was een geweldige ervaring om met KRK samen te werken, en in het bijzonder met mijn makelaar Mila. Vanaf onze allereerste ontmoeting, tot al het advies tijdens de zoektocht naar een huis, en uiteindelijk alle details bij de notaris, legde Mila alles helder en met veel professionaliteit, zorg en geduld uit. Ze nam de tijd om alle details met me door te nemen, hielp me alle documenten te controleren en legde zelfs het koopcontract in het Engels uit. Ze gaf ook nuttige aanbevelingen voor de notaris en praktische suggesties voor renovaties en reparaties. Als starter op de woningmarkt in Nederland verliep het hele proces veel soepeler en prettiger dan ik had verwacht. Heel erg bedankt, Mila!