KRK Makelaars Krommenie
"Agences KRK : Exceptionnellement Bien Ordinaire"
In Krommenie staat KRK voor een team van gedreven makelaars die met plezier en professionaliteit aan de slag gaan. Of u nu langs komt, belt of mailt, u krijgt altijd een persoonlijk antwoord. Onze focus ligt op het overtreffen van uw verwachtingen bij de verkoop of aankoop van uw woning. Als fullservicekantoor bieden we alles onder één dak: hulp bij de aankoop van uw droomwoning, hypotheekadvies en ondersteuning bij verzekeringen. Onze...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Spatterstraat 30
1531DD Wormer
€ 500.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 259 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Heiligeweg 93 B
1561DG Krommenie
€ 375.000 k.k.
€ 6.944/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 54 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Avondrood 35
1562LB Krommenie
€ 475.000 k.k.
€ 6.333/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Lucullus 11
1531BP Wormer
€ 899.000 k.k.
€ 5.320/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 169 m²
- Superficie du terrain
- 365 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Kroeskarper 15
1562KD Krommenie
€ 759.000 k.k.
€ 4.264/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 178 m²
- Superficie du terrain
- 203 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Krommeven 28
1567BD Assendelft
€ 500.000 k.k.
€ 3.401/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 147 m²
- Superficie du terrain
- 141 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (100)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
100 avis total
Funda
54 commentaires sur Funda
46 commentaires sur Google
-
Spatterstraat 123
9Prima een goede begeleid met de aankoop deskundig advies en prima afgerond met de verkopende partij
-
Witte Duifstraat 3
9Het hele proces van intake, offerte, begeleiding, en verkoop is goed gegaan. De professionaliteit, bereikbaarheid en communicatie waren top. We zijn ook blij met het uiteindelijke verkoopresultaat.
-
Weiver 1 C
10Traduit par l'IATop et adapté. A réagi rapidement et professionnellement, toujours à temps et très aimable. Fortement recommandé.
-
Krommenieërpad 178
9T contact met de makelaar was prima , goede begeleiding en advies, prijs kwaliteit verhouding was prima
-
Guanqing Su
10Het was een geweldige ervaring om met KRK samen te werken, en in het bijzonder met mijn makelaar Mila. Vanaf onze allereerste ontmoeting, tot al het advies tijdens de zoektocht naar een huis, en uiteindelijk alle details bij de notaris, legde Mila alles helder en met veel professionaliteit, zorg en geduld uit. Ze nam de tijd om alle details met me door te nemen, hielp me alle documenten te controleren en legde zelfs het koopcontract in het Engels uit. Ze gaf ook nuttige aanbevelingen voor de notaris en praktische suggesties voor renovaties en reparaties. Als starter op de woningmarkt in Nederland verliep het hele proces veel soepeler en prettiger dan ik had verwacht. Heel erg bedankt, Mila!