KRK Makelaars Krommenie
"KRK Realtors: Remarkably Ordinary Good"
In Krommenie staat KRK voor een team van gedreven makelaars die met plezier en professionaliteit aan de slag gaan. Of u nu langs komt, belt of mailt, u krijgt altijd een persoonlijk antwoord. Onze focus ligt op het overtreffen van uw verwachtingen bij de verkoop of aankoop van uw woning. Als fullservicekantoor bieden we alles onder één dak: hulp bij de aankoop van uw droomwoning, hypotheekadvies en ondersteuning bij verzekeringen. Onze...
Current housing stock
-
- Available
Spatterstraat 30
1531DD Wormer
€ 500.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- 259 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Heiligeweg 93 B
1561DG Krommenie
€ 375.000 k.k.
€ 6.944/m²
A++Save as favorite- Living area
- 54 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Avondrood 35
1562LB Krommenie
€ 475.000 k.k.
€ 6.333/m²
ASave as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Lucullus 11
1531BP Wormer
€ 899.000 k.k.
€ 5.320/m²
BSave as favorite- Living area
- 169 m²
- Land area
- 365 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kroeskarper 15
1562KD Krommenie
€ 759.000 k.k.
€ 4.264/m²
A+Save as favorite- Living area
- 178 m²
- Land area
- 203 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Krommeven 28
1567BD Assendelft
€ 500.000 k.k.
€ 3.401/m²
ASave as favorite- Living area
- 147 m²
- Land area
- 141 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (100)
Review platforms
BronscoresTotal score
100 total reviews
Funda
54 reviews on Funda
46 reviews on Google
-
Spatterstraat 123
9Prima een goede begeleid met de aankoop deskundig advies en prima afgerond met de verkopende partij
-
Witte Duifstraat 3
9Translated by AIThe entire process of intake, quotation, guidance, and sale went well. The professionalism, accessibility and communication were top. We are also happy with the final sales result.
-
Weiver 1 C
10Top en adequaat. Reageerde snel en vakkundig, altijd op tijd en zeer vriendelijk. Van harte aangeraden
-
Krommenieërpad 178
9T contact met de makelaar was prima , goede begeleiding en advies, prijs kwaliteit verhouding was prima
-
Guanqing Su
10Het was een geweldige ervaring om met KRK samen te werken, en in het bijzonder met mijn makelaar Mila. Vanaf onze allereerste ontmoeting, tot al het advies tijdens de zoektocht naar een huis, en uiteindelijk alle details bij de notaris, legde Mila alles helder en met veel professionaliteit, zorg en geduld uit. Ze nam de tijd om alle details met me door te nemen, hielp me alle documenten te controleren en legde zelfs het koopcontract in het Engels uit. Ze gaf ook nuttige aanbevelingen voor de notaris en praktische suggesties voor renovaties en reparaties. Als starter op de woningmarkt in Nederland verliep het hele proces veel soepeler en prettiger dan ik had verwacht. Heel erg bedankt, Mila!
-
C Metselaar
10Zeer goed contact gehad met Mila bij de aankoop van onze nieuwe woning. Ze heeft ons Last Minute kunnen helpen met adviseren en het regelen van een bod uitbrengen. Vanuit daar een hele fijne samenwerking gehad.