Bakens Makelaardij staat sinds 2006 voor betrouwbare en deskundige makelaarsdienstverlening. Aangesloten bij de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM) zorgt dit voor een hoge kwaliteit in de dienstverlening. Door de streng toegespitste eisen en verplichte educatie blijft de kennis actueel, zodat u altijd goed begeleid wordt door professionals. Met jaren ervaring op de lokale woningmarkt heeft Bakens Makelaardij een goed inzicht in d...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Wollegras 72
5754ER Deurne
€ 350.000 k.k.
€ 4.023/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- 134 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Willi Martinalistraat 48
5751PS Deurne
€ 659.000 k.k.
€ 3.562/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 185 m²
- Área del lote
- 329 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Zaan 16
5751XH Deurne
€ 517.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 300 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Hoofdstraat 80
5757AP Liessel
€ 297.000 k.k.
€ 3.712/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 80 m²
- Área del lote
- 174 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Ringoven 7
5753AT Deurne
€ 937.000 k.k.
€ 3.346/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 280 m²
- Área del lote
- 652 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Bajo precio
Batspade 27
5754HB Deurne
€ 787.000 k.k.
€ 4.301/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 183 m²
- Área del lote
- 636 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (95)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
95 reseñas total
Funda
42 opiniones en Funda
53 reseñas en Google
-
Carolien
10Tijdens onze zoektocht naar een nieuwe woning kwamen we bij een van de bezichtigingen in contact met (Richard) Bakens. We kregen uitgebreide informatie over de woning en alle tijd en ruimte om deze (meerdere keren) te bezichtigen. Daarnaast kregen we de flexibiliteit om buiten kantooruren te kunnen tekenen, wat erg fijn was. Toen we vervolgens onze eigen woning gingen verkopen, was de keuze dan ook snel gemaakt wie de verkoopmakelaar zou worden. De communicatie met zowel Richard als Willem was erg vlot en prettig. Tijdens de bezichtigingen werden we dagelijks, overdag én ’s avonds, op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen. Met een nuchtere mentaliteit en een realistische aanpak verliep het verkoopproces ook vlekkeloos! We zouden hen zeker aan anderen aanraden.
-
P vds
10Vanaf moment één toen we de bezichtiging hadden met Richard voor onze nieuwe woning, voelde het vertrouwd. Zonder twijfel hebben we dan ook meteen ervoor gekozen door team Bakens Makelaardij onze woning te verkopen. Het proces verliep soepel, er werd snel geschakeld, er zijn mooie foto’s gemaakt door Willem. Kortom, alles klopte en kunnen dan ook een ieder aanbevelen door team Bakens de woning te laten verkopen. Zeer content en tevreden. Bedankt team Bakens voor de zorgvuldigheid en kwaliteit die geleverd is.