Bastiaan Makelaardij
"Vaya por la atención que se merece"
Bastiaan Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Purmerend. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur, aankoop, taxaties en aanhuur. Onze klantgerichte benadering zorgt ervoor dat uw wensen centraal staan, of het nu gaat om de aankoop van een woning of de verkoop van uw huidige huis. Met expertise en ervaring in het vastgoedveld, zijn wij geaccrediteerd met meerdere certificaten z...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Burgemeester D. Kooimanweg 227
1444BG Purmerend
€ 289.500 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 62 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Jaagweg 28
1633GD Avenhorn
€ 569.500 k.k.
€ 4.593/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 365 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Lingerzijde 57
1135AN Edam
€ 675.000 k.k.
€ 4.787/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 141 m²
- Área del lote
- 138 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Nieuwehaven 18 b
1135VJ Edam
€ 360.000 k.k.
€ 4.337/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 83 m²
- Área del lote
- 68 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Mississippistraat 31
1448XC Purmerend
€ 545.000 k.k.
€ 3.811/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 143 m²
- Área del lote
- 177 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
W. v.d. Brinkstraat 77
1444HC Purmerend
€ 545.000 k.k.
€ 3.759/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- 202 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (61)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
61 reseñas total
Funda
35 opiniones en Funda
26 reseñas en Google
-
Warder 177
10Contact met de makelaar verliep vlot en prettig. Gedurende het hele verkoopproces werden we goed geïnformeerd en wisten we altijd waar we aan toe waren. Bastiaan denkt mee, pakt dingen op zonder dat je erom hoeft te vragen en had zaken vaak al geregeld voordat wij er zelf aan dachten. Dat is pas echt ontzorgen. Ruim voldoende reden om Bastiaan van harte aan te bevelen.
-
Wipmolen 17
9Zeer blij met de afhandeling van Bastiaan Makelaardij. Hebben een kort lijntje met meerdere spelers binnen de regio en kunnen daardoor ook goede zaken doen. Het heeft ons indirect geld bespaard.
-
Stoutenburg 60
10Super vriendelijk en professioneel. Alles geregeld waardoor wij niets moesten regelen werd ons allemaal uit handen genomen.
-
Van IJsendijkstraat 13
9Heel goed en persoonlijk contact. Er waren wat onvoorziene problemen, die werden keurig en geduldig opgelost.
-
Aletta Jacobslaan 36
9Traducido por IA• Nuestra vivienda se ha vendido, pero aún tendremos una última ronda (en el notario) • Todos los contactos con esta agencia inmobiliaria han sido completamente satisfactorios • El conocimiento de la materia, incluso detrás de escena, se explicaba siempre claramente • La rapidez para responder a apps o correos electrónicos recibe un gran sobresaliente!
-
Spoorstokstraat 41
10Traducido por IAEl contacto fue muy bueno. Estoy muy satisfecho con Jeffrey van Bastian Makelaardij. Todo fue claro, transparente. Me mantuvieron informado sobre todo desde el primer día hasta el final del proceso.