ten Hag Bisterbosch Makelaardij
Bij Ten Hag Bisterbosch Makelaardij kijken we niet alleen naar het verkoopresultaat, maar ook naar de manier waarop dat bereikt wordt. Wij combineren ervaring met persoonlijkheid, zodat uw verkoopproces zowel efficiënt als geruststellend verloopt. Iedere woning heeft haar eigen verhaal, en wij helpen u dat verhaal op een manier te vertellen die aansluit bij uw wensen en doelen. Met een lange geschiedenis in de makelaardij, versterkt doo...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
De Stille Tuin 36
7325GV Apeldoorn
€ 569.000 k.k.
€ 3.951/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 144 m²
- Área del lote
- 273 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Touwslagershorst 103
7328RN Apeldoorn
€ 359.000 k.k.
€ 3.860/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 93 m²
- Área del lote
- 142 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Treverilaan 4
7312HC Apeldoorn
€ 895.000 k.k.
€ 4.786/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 187 m²
- Área del lote
- 467 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Hofdwarsstraat 24
7311KK Apeldoorn
€ 339.000 k.k.
€ 4.520/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Stationsstraat 118 A
7311MJ Apeldoorn
€ 595.000 k.k.
€ 4.048/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 147 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Bosweg 105
7313CB Apeldoorn
€ 1.575.000 k.k.
€ 5.431/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 290 m²
- Área del lote
- 965 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (35)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
35 reseñas total
Funda
12 opiniones en Funda
23 reseñas en Google
-
julia haanraadts
10Zeer kundig en uitstekende service!
-
Yannic G.J Besten
10Fijne ervaring met onze makelaar. We zijn professioneel en snel geholpen tijdens een lastige huizenmarkt
-
Jakob Brons
10Rustig voorlichten en vertellen dat hetgeen je wilt verkopen echt gaat lukken. Duidelijke afspraken maken! Goed luisteren en nog eens een extra balletje opgooien en reëel blijven bieden. Bovenstaande was samen met Gerlof Haanraads van ten Hag Bisterbosch Makelaardij ons succesvolle pad qua verkoop van onze vrijstaande woning en aankoop van onze volgende plek: een prettig appartement. Succesvol en tot volle tevredenheid !!
-
Nieuwstraat 38 A
10Traducido por IAAgente confiable con sentido comercial. Cumple los compromisos y hace un poco más de lo que esperas.
-
Minervalaan 5
9Traducido por IAMuy bien ayudado en todo el proceso de compra y venta. Excelente conocimiento y siempre dispuesto a ayudar, incluso fuera del horario de oficina!
-
Loseweg 263
9Traducido por IAEl contacto con el agente inmobiliario fue perfecto. Nos mantuvieron informados de los desarrollos. Estamos muy satisfechos.
-
Waltersingel 116
9Traducido por IA¡Muy buen contacto con Gerlof. Nos dio un consejo experto y guió todo el proceso de venta de una manera muy agradable. Fue para nosotros un gran alivio, ya que vivimos bastante lejos. Todo transcurrió así muy suavemente!