ten Hag Bisterbosch Makelaardij
Bij Ten Hag Bisterbosch Makelaardij kijken we niet alleen naar het verkoopresultaat, maar ook naar de manier waarop dat bereikt wordt. Wij combineren ervaring met persoonlijkheid, zodat uw verkoopproces zowel efficiënt als geruststellend verloopt. Iedere woning heeft haar eigen verhaal, en wij helpen u dat verhaal op een manier te vertellen die aansluit bij uw wensen en doelen. Met een lange geschiedenis in de makelaardij, versterkt doo...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
De Stille Tuin 36
7325GV Apeldoorn
€ 569.000 k.k.
€ 3.951/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 273 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Touwslagershorst 103
7328RN Apeldoorn
€ 359.000 k.k.
€ 3.860/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- 142 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Treverilaan 4
7312HC Apeldoorn
€ 895.000 k.k.
€ 4.786/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 187 m²
- Superficie du terrain
- 467 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Hofdwarsstraat 24
7311KK Apeldoorn
€ 339.000 k.k.
€ 4.520/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Stationsstraat 118 A
7311MJ Apeldoorn
€ 595.000 k.k.
€ 4.048/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 147 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Bosweg 105
7313CB Apeldoorn
€ 1.575.000 k.k.
€ 5.431/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 290 m²
- Superficie du terrain
- 965 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (35)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
35 avis total
Funda
12 commentaires sur Funda
23 commentaires sur Google
-
julia haanraadts
10Zeer kundig en uitstekende service!
-
Yannic G.J Besten
10Fijne ervaring met onze makelaar. We zijn professioneel en snel geholpen tijdens een lastige huizenmarkt
-
Jakob Brons
10Rustig voorlichten en vertellen dat hetgeen je wilt verkopen echt gaat lukken. Duidelijke afspraken maken! Goed luisteren en nog eens een extra balletje opgooien en reëel blijven bieden. Bovenstaande was samen met Gerlof Haanraads van ten Hag Bisterbosch Makelaardij ons succesvolle pad qua verkoop van onze vrijstaande woning en aankoop van onze volgende plek: een prettig appartement. Succesvol en tot volle tevredenheid !!
-
Nieuwstraat 38 A
10Traduit par l'IACourtier fiable et expert ! Qui respecte ses engagements et fait un peu plus que ce qui est attendu.
-
Minervalaan 5
9Traduit par l'IATrès bien aidé dans le processus complet de l'achat et de la vente. Compétence au sommet et toujours prêt à aider, même en dehors des heures de bureau !
-
Loseweg 263
9Traduit par l'IAContact avec l'agent immobilier était parfait Nous étions gentiment tenus au courant des développements Nous sommes très satisfaits.
-