ten Hag Bisterbosch Makelaardij
Bij Ten Hag Bisterbosch Makelaardij kijken we niet alleen naar het verkoopresultaat, maar ook naar de manier waarop dat bereikt wordt. Wij combineren ervaring met persoonlijkheid, zodat uw verkoopproces zowel efficiënt als geruststellend verloopt. Iedere woning heeft haar eigen verhaal, en wij helpen u dat verhaal op een manier te vertellen die aansluit bij uw wensen en doelen. Met een lange geschiedenis in de makelaardij, versterkt doo...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Stille Tuin 36
7325GV Apeldoorn
€ 569.000 k.k.
€ 3.951/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 273 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Touwslagershorst 103
7328RN Apeldoorn
€ 359.000 k.k.
€ 3.860/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Treverilaan 4
7312HC Apeldoorn
€ 895.000 k.k.
€ 4.786/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Perceeloppervlakte
- 467 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Hofdwarsstraat 24
7311KK Apeldoorn
€ 339.000 k.k.
€ 4.520/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Stationsstraat 118 A
7311MJ Apeldoorn
€ 595.000 k.k.
€ 4.048/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Bosweg 105
7313CB Apeldoorn
€ 1.575.000 k.k.
€ 5.431/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 290 m²
- Perceeloppervlakte
- 965 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (35)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
35 reviews totaal
Funda
12 reviews op Funda
23 reviews op Google
-
julia haanraadts
10Zeer kundig en uitstekende service!
-
Yannic G.J Besten
10Fijne ervaring met onze makelaar. We zijn professioneel en snel geholpen tijdens een lastige huizenmarkt
-
Jakob Brons
10Rustig voorlichten en vertellen dat hetgeen je wilt verkopen echt gaat lukken. Duidelijke afspraken maken! Goed luisteren en nog eens een extra balletje opgooien en reëel blijven bieden. Bovenstaande was samen met Gerlof Haanraads van ten Hag Bisterbosch Makelaardij ons succesvolle pad qua verkoop van onze vrijstaande woning en aankoop van onze volgende plek: een prettig appartement. Succesvol en tot volle tevredenheid !!
-
Nieuwstraat 38 A
10Betrouwbare makelaar met verstand van zaken! Die afspraken nakomt en net iets meer doet dan wat je verwacht.
-
Minervalaan 5
9Zeer goed geholpen in het gehele proces van zowel aan- als verkoop. Deskundigheid ten top en altijd bereid te helpen, zelfs buiten kantoortijden!
-
Loseweg 263
9Contact met makelaar was prima We werden netjes op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen Wij zijn dik tevreden.
-
Waltersingel 116
9Heel goed contact met Gerlof. Hij gaf ons deskundig advies, en heeft het hele verkoopproces op buitengewoon prettige manier begeleid. Was voor ons een hele zorg minder, aangezien we zelf op flinke afstand wonen. Alles verliep daardoor zeer soepel!