Nieuwbouw Centrum Apeldoorn
"Het grootste nieuwbouwaanbod van Apeldoorn."
Nieuwbouw Centrum Apeldoorn biedt een breed aanbod van nieuwbouwwoningen in de regio. Het initiatief is ontstaan door de samenwerking van twee van de grootste makelaarskantoren in Apeldoorn. Hierdoor krijgt u een overzicht van zowel huidige als toekomstige nieuwbouwprojecten. De aantrekkelijkheid van een nieuwbouwwoning ligt in de mogelijkheid om invloed te hebben op keuzes als keuken, sanitair en inrichting. Bovendien zijn deze woninge...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Adelaarslaan 22 17
7331AZ Apeldoorn
€ 359.500 ,-
€ 5.617/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Adelaarslaan 22 1
7331AZ Apeldoorn
€ 419.500 ,-
€ 5.310/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Adelaarslaan 22 29
7331AZ Apeldoorn
€ 379.500 ,-
€ 5.500/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Adelaarslaan 22 27
7331AZ Apeldoorn
€ 359.500 ,-
€ 5.447/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Adelaarslaan 22 12
7331AZ Apeldoorn
€ 369.500 ,-
€ 5.598/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Jan van Dongenhof 23
7323ZX Apeldoorn
€ 726.655 ,-
€ 4.404/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 265 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (21)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
21 reviews totaal
21 reviews op Google
-
Dirk-Jan Steendijk
10Heel fijn, deskundig ongedwongen geadviseerd.
-
Alinda Van Den Berg
6 -
G. B.
8 -
Ronald Witkamp
10 -
Sebastiaan Slk.
10 -
Mark van Milligen
10 -
John Oosse
8Overzichtelijke nieuwbouwsite
-
MC MC
10Ga zo door
-
Joey Dreier Gligoor
6 -
nienke Kersten
2 -
Michael de Jong
10Ik ben hier naartoe gegaan met vragen over de nieuwbouwwijk Ugchelen Buiten. Ik werd hartelijk ontvangen door de makelaar en kon met de vragen bij hem terecht. Uitleg met behulp van een grote plattegrond van de huidige wijk en waarschijnlijke toekomstige bouwfases.
-
Andre Geerdsema
8Apeldoorn vind ik, als noorderling, een van de leukste steden om te bezoeken. Niet te groot, niet te druk. Genoeg te doen en zien. Mooie mix van horeca, niets mis mee.
-
Niek Greven
4 -
Joyce Van Hattem
4Benieuwd hoe het gaat worden!!!
-
AF Brother
6 -
Kees Wesselink
10 -
الدعاء يغير حياتي
10 -
gerry oonk
8 -
Metin Lulu
2Je hoeft als huizenkoper niet veel te verwachten van dit nieuwbouwcentrum. Er is weinig beleving en interesse voor de klant. Informatie over de projecten is beperkt en soms zelfs foutief. Helaas kun je niet langs deze monopoly wanneer het op nieuwbouw aankomt. Wees dus alert!
-
Linda Balk - Hafkamp
8Goede locatie in het centrum van Apeldoorn met daaronder een ruime parkeergarage. Vriendelijk personeel en tot nu toe iedere keer verwelkomt door een trouwe viervoeter😄🐶 …