ten Hag Bisterbosch Makelaardij
Bij Ten Hag Bisterbosch Makelaardij kijken we niet alleen naar het verkoopresultaat, maar ook naar de manier waarop dat bereikt wordt. Wij combineren ervaring met persoonlijkheid, zodat uw verkoopproces zowel efficiënt als geruststellend verloopt. Iedere woning heeft haar eigen verhaal, en wij helpen u dat verhaal op een manier te vertellen die aansluit bij uw wensen en doelen. Met een lange geschiedenis in de makelaardij, versterkt doo...
Current housing stock
-
- Available
De Stille Tuin 36
7325GV Apeldoorn
€ 569.000 k.k.
€ 3.951/m²
ASave as favorite- Living area
- 144 m²
- Land area
- 273 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Touwslagershorst 103
7328RN Apeldoorn
€ 359.000 k.k.
€ 3.860/m²
BSave as favorite- Living area
- 93 m²
- Land area
- 142 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Treverilaan 4
7312HC Apeldoorn
€ 895.000 k.k.
€ 4.786/m²
CSave as favorite- Living area
- 187 m²
- Land area
- 467 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Hofdwarsstraat 24
7311KK Apeldoorn
€ 339.000 k.k.
€ 4.520/m²
BSave as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Stationsstraat 118 A
7311MJ Apeldoorn
€ 595.000 k.k.
€ 4.048/m²
ASave as favorite- Living area
- 147 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Bosweg 105
7313CB Apeldoorn
€ 1.575.000 k.k.
€ 5.431/m²
CSave as favorite- Living area
- 290 m²
- Land area
- 965 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (35)
Review platforms
BronscoresTotal score
35 total reviews
Funda
12 reviews on Funda
23 reviews on Google
-
julia haanraadts
10Zeer kundig en uitstekende service!
-
Yannic G.J Besten
10Fijne ervaring met onze makelaar. We zijn professioneel en snel geholpen tijdens een lastige huizenmarkt
-
Jakob Brons
10Rustig voorlichten en vertellen dat hetgeen je wilt verkopen echt gaat lukken. Duidelijke afspraken maken! Goed luisteren en nog eens een extra balletje opgooien en reëel blijven bieden. Bovenstaande was samen met Gerlof Haanraads van ten Hag Bisterbosch Makelaardij ons succesvolle pad qua verkoop van onze vrijstaande woning en aankoop van onze volgende plek: een prettig appartement. Succesvol en tot volle tevredenheid !!
-
Nieuwstraat 38 A
10Translated by AIReliable real estate agent with expertise! Keeps appointments and exceeds expectations.
-
Minervalaan 5
9Translated by AIVery well assisted throughout the entire process of both buying and selling. Expertise at the top and always willing to help, even outside office hours!
-
Loseweg 263
9Translated by AIContact with the realtor was great We were kept nicely informed of the developments We are very satisfied.
-
Waltersingel 116
9Translated by AIVery good contact with Gerlof. He gave us expert advice and guided the entire sales process in an exceptionally pleasant manner. It was one less worry for us since we live quite far away. Everything therefore went very smoothly!