Yvonne van der Jagt Makelaardij
Yvonne van der Jagt Makelaardij staat voor betrouwbare en gerichte hulp in de woningmarkt van Grootebroek. Met een focus op transparantie en persoonlijke aandacht zorgen wij ervoor dat uw verkoop of aankoop soepel en stressvrij verloopt. Onze ervaring zorgt voor het beste resultaat, vanaf de eerste stap. Wij bieden verkoop en aankoopdiensten met een werkwijze gebaseerd op marktkennis en 30 jaar ervaring. Ons team is geaccrediteerd met V...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Paardebloem 7
1689RM Zwaag
€ 385.000 k.k.
€ 3.407/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 163 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Lepelaarpark 54
1444HS Purmerend
€ 1.450.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 346 m²
- Área del lote
- 685 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Driebanen 23
1601NN Enkhuizen
€ 335.000 k.k.
€ 4.786/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- 85 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Ceder 22
1628ME Hoorn
€ 510.000 k.k.
€ 4.250/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 283 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
1e Rozenstraat 1 b
1614SB Lutjebroek
€ 465.000 k.k.
€ 5.167/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 90 m²
- Área del lote
- 150 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Fresiahof 4
1688WG Nibbixwoud
€ 435.000 k.k.
€ 3.042/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 143 m²
- Área del lote
- 221 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (64)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
64 reseñas total
Funda
48 opiniones en Funda
16 reseñas en Google
-
Florastraat 25
10Alles ging goed. In het begin goed overleg gehad met Cornelis hoe we alles het beste konden aanpakken. Hier en daar wat verbeterpunten behandeld in afspraak. Volledige begeleiding van begin tot eind. Een goed team waar je met je vragen naar toe kan. Zeer tevreden hoe alles is gelopen.
-
Nico Kolenbergstraat 18
9Prima makelaar, betrouwbaar en goed aanspreekbaar, laat ook duidelijk ook de gebreken van het huis zien.
-
Westerstraat 215
10Top makelaars! Kundige en realistische makelaars. Verzorging van A tot Z. Prettig om mee samen te werken!
-
Binckhorst 67
10Ik één woord fantastisch. Heel deskundig met heel directe en fijne communicatie en zeer vakkundig. Echt een aanrader 👌🏼
-
Poolster 159
10Zeer professioneel en prettig geholpen met alle vragen die wij hadden overal keurig antwoord op gekregen cornelis en yvonne van der Jagt hebben ons heel goed geholpen ons appartement te verkopen wij raden hun aan iedereen aan die een eerlijke en betrouwbare maakelaar zoeken gr ron en ingrid
-
Habijt 105
10Nog nooit zo’n fijne en betrokken makelaar gezien in mijn omgeving. Echt een hele fijne samenwerking
-
Sonja Bierenbroodspot
10Traducido por IAEstuvieron siempre muy atentos. Al comprar y vender la casa. Dan consejos sinceros y tienen tiempo.
-
Kruisgang 5
10Traducido por IAHemos experimentado a Yvonne van der Jagt Makelaardij como una empresa motivada y apasionada. En todo se piensa y te das cuenta de que hay mucho conocimiento y experiencia. Se piensa en muchas cosas a las que tú como no agente inmobiliario no pensarías, lo cual es muy agradable. La asistencia la hemos experimentado como un 10 redondo, gracias!