JOUW HUISMAKELAAR
JOUW HUISMAKELAAR in Driehuis NH staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening in de regio. Met jaren ervaring en een sterke focus op klantgerichtheid helpen wij u efficiënt en transparant door de woningmarkt. Wij bieden verkoop, aankoop en verhuur aan met een werkmethodiek die gericht is op maximale resultaten. Onze medewerkers combineren expertise in nieuw bouwprojecten met certificeringen zoals VastgoedCert, NRVT en...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Valeriuslaan 24
1985EW Driehuis NH
€ 598.000 k.k.
€ 4.942/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 205 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Dammersboog 148
1991XV Velserbroek
€ 575.000 k.k.
€ 4.957/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 117 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Houtduif 1
1715TA Spanbroek
€ 1.095.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 203 m²
- Área del lote
- 2765 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Mr. Jan Gerritszlaan 75 I
2024KN Haarlem
€ 375.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 73 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Fidelishof 62
1971PC IJmuiden
€ 315.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 67 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Van den Vondellaan 32
1985BC Driehuis NH
€ 699.000 k.k.
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- 238 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (60)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
60 reseñas total
Funda
50 opiniones en Funda
10 reseñas en Google
-
Wieringer Aak 10
9contacten waren uitstekend en vakkundige informatie. iedere vraag werd heel snel beantwoord en de hoeveelheid vragen waren nooit een probleem
-
G. Zweedijk
10Deze makelaar heeft voor mij de verkoop van onze woning verzorgt. Het contact verliep snel & zeer prettig en binnen 2 dagen was onze woning verkocht!
-
Admiraal De Ruijterweg 29 1
10Traducido por IA¡Marlies me hizo sentir tomado en serio y apoyado, fue un contacto muy agradable, profesional y accesible. Puedo recomendarla encarecidamente!
-
Lockerskamp 2
9Traducido por IAEstamos extremadamente bien asistidos. Realmente recomendable, lo puedo recomendar a todo el mundo. Muy amable y competente.