Van de Ridder Makelaars
"Empresa familiar desde 1973 con ojo por tu hogar"
Van de Ridder Makelaars is sinds 1973 een familiebedrijf dat zich heeft ontwikkeld tot betrouwbare partner in de woningmarkt. Oorspronkelijk opgericht door Wout van de Ridder, blijft zijn ervaring vandaag nog steeds het fundament van onze werkwijze. Zijn dochters voeren het bedrijf verder met een combinatie van jarenlange expertise en een moderne, frisse benadering. In Alkmaar en Broek op Langedijk staan wij voor je klaar met persoonlij...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Zevenhuizen 26
1811KB Alkmaar
€ 395.000 k.k.
€ 4.647/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 85 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Stuartstraat 86
1815BV Alkmaar
€ 325.000 k.k.
€ 4.333/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 75 m²
- Área del lote
- 82 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Bunder 20
1841EG Stompetoren
€ 525.000 k.k.
€ 4.234/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 223 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Murillohof 14
1816XT Alkmaar
€ 495.000 k.k.
€ 3.960/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 122 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Ruusbroechof 70
1813BE Alkmaar
€ 325.000 k.k.
€ 3.869/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 84 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Vogelweg 195
1826HM Alkmaar
€ 385.000 k.k.
€ 3.208/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 132 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (84)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
84 reseñas total
Funda
74 opiniones en Funda
10 reseñas en Google
-
Pieter Bossenstraat 34
10Eerlijk en kundig advies hebben we gekregen. Door Angela is onze aankoop van onze droom stek zo vlot en fijn verlopen.
-
Zeglis 36
10Traducido por IAConsejos bien fundamentados y claros desde el primer contacto. Respuesta rápida, transmisión rápida de información.
-
Henk Glas
10Traducido por IAEsta es la segunda vez que utilizamos los servicios de Van de Ridder Makelaars para la venta de nuestra casa. Buena y rápida comunicación, apoyo amable al tomar decisiones y una perfecta organización del proceso de venta. ¡Realmente recomendable!
-
Stellingmolen 8
8Traducido por IA¡Todo muy bien, aunque se requirió bastante trabajo para completar todos los archivos y subirlos a internet. ¡Muy satisfecho!
-
Frans Halsstraat 25
8Duidelijke afspraken en communicatie. Daarbij fijne medewerkers die snel reageren bij vragen. Ze zijn goed bereikbaar
-
Lindenlaan 103
9Wij zijn heel blij met Van de Ridder makelaars! Vanaf het eerste gesprek voelden we ons goed geholpen — eerlijk en realistisch advies en prettige communicatie. Dankzij hun professionele aanpak was de verkoop verrassend snel rond.
-
Snaarmanslaan 149
8Fijn geholpen door mijn makelaar. Snelle communicatie & goede service. Ik ben blij dat ik voor de Ridder heb gekozen.
-
Pieter Wariuslaan 25
8Dit is de tweede keer dat we voor de verkoop van ons huis gebruik hebben gemaakt van de diensten van De Ridder makelaars. Wederom heeft Angela naar alle tevredenheid de verkoop voor van ons huis voor ons verzorgt.