De Koning makelaars (NVM & ERA)
"Hacer realidad los sueños de vivienda"
Bij De Koning makelaars in Gouda helpen we u graag bij de verkoop of aankoop van uw woning. Wij luisteren naar uw wensen en helpen u daarop gericht verder. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met persoonlijke begeleiding. Onze kennis van de regio Gouda en omliggende gemeenten zorgt voor een gerichte aanpak. Wij zijn actief in Gouda, Waddinxveen, Reeuwijk, Gouderak, Moordrec...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Koningin Wilhelminaweg 28
2802HN Gouda
€ 315.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 56 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Lethmaetstraat 40
2802KC Gouda
€ 225.000 k.k.
€ 3.082/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 73 m²
- Área del lote
- 149 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Veerstalblok 47
2831BT Gouderak
€ 995.000 k.k.
€ 3.528/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 282 m²
- Área del lote
- 3578 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Bajo precio
Messenmakerssteegje 11
2801WJ Gouda
€ 550.000 k.k.
€ 4.741/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 91 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido bajo reserva
Anna van Hensbeeksingel 95
2803LR Gouda
€ 315.000 k.k.
€ 4.500/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Bajo precio
Heemraadslag 30
2805DP Gouda
€ 500.000 k.k.
€ 3.937/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- 127 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (61)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
61 reseñas total
Funda
34 opiniones en Funda
27 reseñas en Google
-
Julia Hoekstra
10We zijn goed en professioneel geholpen!
-
Nansenstraat 8
9Het contact met de aankoopmakelaar verliep laagdrempelig, vriendelijk en professioneel. We zijn van goed advies voorzien voor het doen van een bod, en makelaar heeft zeker geholpen te voorkomen dat wij een te hoog bedrag boden op het aangekochte huis,
-
Haastenburg 24
9De contacten waren heel goed. De makelaar die mij begeleiden heeft heel erg haar best gedaan waardoor alle zaken goed zijn geregeld. Ben hier heel blij mee. Als ik de Koning makelaars moet beoordelen krijgen ze een 9,8
-
Reewal 9
10Traducido por IAEl contacto con el agente inmobiliario fue bueno. Si teníamos preguntas, en realidad siempre podíamos contar con una rápida respuesta. También durante la continuación del proceso de compra, vimos claramente el valor añadido de un agente inmobiliario.
-
Hans De Vries
10Vanaf het eerste kennismakingsgesprek tot en met de overdracht bij de notaris zijn wij uitstekend begeleid door Fabian van De Koning Makelaars bij de aankoop van onze nieuwe woning in Gouda. De communicatie was snel en helder, waardoor we altijd wisten waar we aan toe waren. Fabian nam ons stap voor stap mee door het gehele aankoopproces, bewaakte nauwkeurig alle deadlines en zorgde voor het tijdig delen van alle benodigde documenten. Dankzij zijn professionele en betrokken aanpak hebben wij het aankooptraject als zeer prettig ervaren.