De Koning makelaars (NVM & ERA)
"Making dream homes come true"
Bij De Koning makelaars in Gouda helpen we u graag bij de verkoop of aankoop van uw woning. Wij luisteren naar uw wensen en helpen u daarop gericht verder. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met persoonlijke begeleiding. Onze kennis van de regio Gouda en omliggende gemeenten zorgt voor een gerichte aanpak. Wij zijn actief in Gouda, Waddinxveen, Reeuwijk, Gouderak, Moordrec...
Current housing stock
-
- Available
Koningin Wilhelminaweg 28
2802HN Gouda
€ 315.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 56 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Lethmaetstraat 40
2802KC Gouda
€ 225.000 k.k.
€ 3.082/m²
GSave as favorite- Living area
- 73 m²
- Land area
- 149 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Veerstalblok 47
2831BT Gouderak
€ 995.000 k.k.
€ 3.528/m²
CSave as favorite- Living area
- 282 m²
- Land area
- 3578 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Under consideration
Messenmakerssteegje 11
2801WJ Gouda
€ 550.000 k.k.
€ 4.741/m²
ASave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- 91 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Anna van Hensbeeksingel 95
2803LR Gouda
€ 315.000 k.k.
€ 4.500/m²
CSave as favorite- Living area
- 70 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Under consideration
Heemraadslag 30
2805DP Gouda
€ 500.000 k.k.
€ 3.937/m²
A+Save as favorite- Living area
- 127 m²
- Land area
- 127 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (61)
Review platforms
BronscoresTotal score
61 total reviews
Funda
34 reviews on Funda
27 reviews on Google
-
Julia Hoekstra
10We zijn goed en professioneel geholpen!
-
Nansenstraat 8
9Het contact met de aankoopmakelaar verliep laagdrempelig, vriendelijk en professioneel. We zijn van goed advies voorzien voor het doen van een bod, en makelaar heeft zeker geholpen te voorkomen dat wij een te hoog bedrag boden op het aangekochte huis,
-
Haastenburg 24
9De contacten waren heel goed. De makelaar die mij begeleiden heeft heel erg haar best gedaan waardoor alle zaken goed zijn geregeld. Ben hier heel blij mee. Als ik de Koning makelaars moet beoordelen krijgen ze een 9,8
-
Reewal 9
10Translated by AIThe contact with the real estate agent was good. If we had questions, we could actually always count on a quick response. Also during the further processing of the purchase, we saw clearly what the added value is of a purchasing real estate agent.
-
Hans De Vries
10Vanaf het eerste kennismakingsgesprek tot en met de overdracht bij de notaris zijn wij uitstekend begeleid door Fabian van De Koning Makelaars bij de aankoop van onze nieuwe woning in Gouda. De communicatie was snel en helder, waardoor we altijd wisten waar we aan toe waren. Fabian nam ons stap voor stap mee door het gehele aankoopproces, bewaakte nauwkeurig alle deadlines en zorgde voor het tijdig delen van alle benodigde documenten. Dankzij zijn professionele en betrokken aanpak hebben wij het aankooptraject als zeer prettig ervaren.