Chris Oosting Makelaardij
Chris Oosting Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Monnickendam en de omgeving. Wij begrijpen dat kopen of verkopen van een woning meer is dan alleen een handelsactie. Wij zorgen ervoor dat elk proces soepel verloopt, met aandacht voor jouw wensen en behoeften. Wij bieden dienstverlening op het gebied van verkoop, verhuur en aankoop. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op resultaat. W...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
De Werf 50
1141HL Monnickendam
€ 450.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 84 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Thamiswerfstraat 1
1156AA Marken
€ 550.000 k.k.
€ 3.716/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 148 m²
- Área del lote
- 287 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Johan Buijeslaan 8
1141GS Monnickendam
€ 895.000 k.k.
€ 5.085/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 176 m²
- Área del lote
- 639 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Nieuwe Zijds Burgwal 19
1141TD Monnickendam
€ 598.000 k.k.
€ 6.102/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- 107 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Fluwelen Burgwal 3
1141TX Monnickendam
€ 950.000 k.k.
€ 7.252/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 104 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Buurt IV 21
1156BH Marken
€ 550.000 k.k.
€ 2.466/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 223 m²
- Área del lote
- 273 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (32)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
32 reseñas total
Funda
18 opiniones en Funda
14 reseñas en Google
-
Laurens Eckhart
10Via een vrij ad hoc zoektocht kwam ik bij Chris terecht terwijl ik al een bezichtiging had ingepland en dat bleek een schot in de roos om hem in te zetten als aankoopmakelaar. Chris is ontzettend flexibel en betrokken. Hij kon dezelfde dag (na ons eerste telefoontje) nog aansluiten bij de bezichtiging en dat gaf direct vertrouwen. Gedurende het hele proces heeft hij mij scherp en eerlijk begeleid. Hij kijkt niet alleen naar de kansen, maar ook kritisch naar de risico’s en denkt actief met je mee. Geen standaard aanpak, maar echt maatwerk. Wat voor mij het verschil maakte, is zijn strategisch advies bij het uitbrengen van het bod. Dankzij zijn inzicht en aanpak heb ik uiteindelijk duizenden euro’s bespaard ten opzichte van wat ik zelf waarschijnlijk had geboden. Mijn hypotheekadviseur zei zelfs: 'Dit gebeurd niet vaak dat je zo'n goede deal nog kan sluiten anno 2026, met een verkopende partij'. Ik heb Chris ingezet als aankoopmakelaar en zou hem zonder twijfel aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrokken, deskundige en betrouwbare (aankoop)makelaar.
-
Haringburgwal 1
8We kwamen met Chris in contact doordat onze aankoop makelaar dezelfde was als de verkopende makelaar. Chris heeft ons begeleid bij het aankoop proces van ons nieuwe huis. We moesten even aan elkaar wennen. Daarna verliep het contact prettig, open, duidelijk en professioneel en waar het kon met humor.