Chris Oosting Makelaardij
Chris Oosting Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Monnickendam en de omgeving. Wij begrijpen dat kopen of verkopen van een woning meer is dan alleen een handelsactie. Wij zorgen ervoor dat elk proces soepel verloopt, met aandacht voor jouw wensen en behoeften. Wij bieden dienstverlening op het gebied van verkoop, verhuur en aankoop. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op resultaat. W...
Current housing stock
-
- Available
De Werf 50
1141HL Monnickendam
€ 450.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 84 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Thamiswerfstraat 1
1156AA Marken
€ 550.000 k.k.
€ 3.716/m²
ESave as favorite- Living area
- 148 m²
- Land area
- 287 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Johan Buijeslaan 8
1141GS Monnickendam
€ 895.000 k.k.
€ 5.085/m²
CSave as favorite- Living area
- 176 m²
- Land area
- 639 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Nieuwe Zijds Burgwal 19
1141TD Monnickendam
€ 598.000 k.k.
€ 6.102/m²
ESave as favorite- Living area
- 98 m²
- Land area
- 107 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Fluwelen Burgwal 3
1141TX Monnickendam
€ 950.000 k.k.
€ 7.252/m²
ASave as favorite- Living area
- 131 m²
- Land area
- 104 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Buurt IV 21
1156BH Marken
€ 550.000 k.k.
€ 2.466/m²
FSave as favorite- Living area
- 223 m²
- Land area
- 273 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (32)
Review platforms
BronscoresTotal score
32 total reviews
Funda
18 reviews on Funda
14 reviews on Google
-
Laurens Eckhart
10Via een vrij ad hoc zoektocht kwam ik bij Chris terecht terwijl ik al een bezichtiging had ingepland en dat bleek een schot in de roos om hem in te zetten als aankoopmakelaar. Chris is ontzettend flexibel en betrokken. Hij kon dezelfde dag (na ons eerste telefoontje) nog aansluiten bij de bezichtiging en dat gaf direct vertrouwen. Gedurende het hele proces heeft hij mij scherp en eerlijk begeleid. Hij kijkt niet alleen naar de kansen, maar ook kritisch naar de risico’s en denkt actief met je mee. Geen standaard aanpak, maar echt maatwerk. Wat voor mij het verschil maakte, is zijn strategisch advies bij het uitbrengen van het bod. Dankzij zijn inzicht en aanpak heb ik uiteindelijk duizenden euro’s bespaard ten opzichte van wat ik zelf waarschijnlijk had geboden. Mijn hypotheekadviseur zei zelfs: 'Dit gebeurd niet vaak dat je zo'n goede deal nog kan sluiten anno 2026, met een verkopende partij'. Ik heb Chris ingezet als aankoopmakelaar en zou hem zonder twijfel aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrokken, deskundige en betrouwbare (aankoop)makelaar.
-
Haringburgwal 1
8We kwamen met Chris in contact doordat onze aankoop makelaar dezelfde was als de verkopende makelaar. Chris heeft ons begeleid bij het aankoop proces van ons nieuwe huis. We moesten even aan elkaar wennen. Daarna verliep het contact prettig, open, duidelijk en professioneel en waar het kon met humor.