Chris Oosting Makelaardij
Chris Oosting Makelaardij offre un service immobiliarie fiable et personnalisé à Monnickendam et dans les environs. Nous comprenons que l'achat ou la vente d'un bien immobilier est plus qu'une simple opération commerciale. Nous veillons à ce que chaque processus se déroule sans encombre, en prenant soin de vos souhaits et besoins. Nous proposons des services dans les domaines de la vente, du location et de l'achat. Notre méthode de trav...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
De Werf 50
1141HL Monnickendam
€ 450.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Thamiswerfstraat 1
1156AA Marken
€ 550.000 k.k.
€ 3.716/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 148 m²
- Superficie du terrain
- 287 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Johan Buijeslaan 8
1141GS Monnickendam
€ 895.000 k.k.
€ 5.085/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 176 m²
- Superficie du terrain
- 639 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Nieuwe Zijds Burgwal 19
1141TD Monnickendam
€ 598.000 k.k.
€ 6.102/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- 107 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Fluwelen Burgwal 3
1141TX Monnickendam
€ 950.000 k.k.
€ 7.252/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 104 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Buurt IV 21
1156BH Marken
€ 550.000 k.k.
€ 2.466/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 223 m²
- Superficie du terrain
- 273 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (32)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
32 avis total
Funda
18 commentaires sur Funda
14 commentaires sur Google
-
Laurens Eckhart
10Via een vrij ad hoc zoektocht kwam ik bij Chris terecht terwijl ik al een bezichtiging had ingepland en dat bleek een schot in de roos om hem in te zetten als aankoopmakelaar. Chris is ontzettend flexibel en betrokken. Hij kon dezelfde dag (na ons eerste telefoontje) nog aansluiten bij de bezichtiging en dat gaf direct vertrouwen. Gedurende het hele proces heeft hij mij scherp en eerlijk begeleid. Hij kijkt niet alleen naar de kansen, maar ook kritisch naar de risico’s en denkt actief met je mee. Geen standaard aanpak, maar echt maatwerk. Wat voor mij het verschil maakte, is zijn strategisch advies bij het uitbrengen van het bod. Dankzij zijn inzicht en aanpak heb ik uiteindelijk duizenden euro’s bespaard ten opzichte van wat ik zelf waarschijnlijk had geboden. Mijn hypotheekadviseur zei zelfs: 'Dit gebeurd niet vaak dat je zo'n goede deal nog kan sluiten anno 2026, met een verkopende partij'. Ik heb Chris ingezet als aankoopmakelaar en zou hem zonder twijfel aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrokken, deskundige en betrouwbare (aankoop)makelaar.
-
Haringburgwal 1
8We kwamen met Chris in contact doordat onze aankoop makelaar dezelfde was als de verkopende makelaar. Chris heeft ons begeleid bij het aankoop proces van ons nieuwe huis. We moesten even aan elkaar wennen. Daarna verliep het contact prettig, open, duidelijk en professioneel en waar het kon met humor.