Makelaarswinkel B.V.
In Amsterdam staat Makelaarswinkel B.V. voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Wij richten ons op de behoeften van onze klanten en bieden een duidelijke, transparante werkwijze. Onze ervaring in de regio zorgt voor een betrouwbare partner bij het kopen of verkopen van woningen. Wij geven persoonlijke begeleiding en zorgen voor een optimale presentatie van woningen. Onze dienstverlening is afgestemd op jouw wensen, me...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Chet Bakerstraat 21
1066GK Amsterdam
€ 25.000 k.k.
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- —
- Superficie du terrain
- 100 m²
- Chambres de coucher
- —
-
- Disponible
Sumatraplantsoen 22 A
1095JA Amsterdam
€ 450.000 k.k.
€ 6.923/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 65 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Veembroederhof 259
1019HD Amsterdam
€ 650.000 k.k.
€ 8.125/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Domselaerstraat 45 2
1093JN Amsterdam
€ 525.000 k.k.
€ 9.052/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 58 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Dapperstraat 179
1093BS Amsterdam
€ 425.000 k.k.
€ 8.173/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 52 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu sous réserve
Jan van Scorelstraat 140 A
3583CV Utrecht
€ 249.000 k.k.
€ 8.893/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 28 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (25)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
25 avis total
Funda
20 commentaires sur Funda
5 commentaires sur Google
-
Duke Ellingtonstraat 38
10Het was erg prettig samenwerken met Arlan! Goede, snelle en open communicatie. Altijd het eerlijke verhaal. Arlan hield ons goed op de hoogte en heeft voor een goede deal kunnen zorgen. Wij kunnen Arlan zeker aanbevelen!
-
Commelinstraat 316
9Een hele fijne makelaar! Arlan is betrokken, laagdrempelig bereikbaar en neemt de tijd voor je vragen.
-
Bundlaan 228
10Arlan is een topper! We zijn zeer tevreden over het hele traject. Vanaf de eerste kennismaking was het ons duidelijk dat Arlan de markt goed kent, een realistische prijsstrategie wilde toepassen en alles ontzettend professioneel aanpakt (bijv met de fotograaf). Tijdens de bezichtigingen was Arlan goed voorbereid en oprecht geïnteresseerd in alle kijkers. We vertrouwden hem volledig ook al zaten we tijdens een deel van het proces in het buitenland! Communicatie met updates via wh…
-
Hogeweg 40 1
10Wij zijn zeer tevreden over onze verkoopmakelaar. De marktwaarde van de woning is uitstekend ingeschat, wat heeft bijgedragen aan een vlot en succesvol verkoopproces. De makelaar was goed bereikbaar, dacht actief mee en gaf deskundig en eerlijk advies gedurende het hele traject.
-
Van Helt Stocadestraat 26 1
10Ik had al eerder met Arlan van Makelaarswinkel gewerkt en ook deze keer was de samenwerking (en het resultaat) weer super. Arlan is professioneel, duidelijk en voegt op alle aspecten van de verkoop echt waarde toe (denk aan foto's, omschrijving, bezichtiging, communicatie met potentiële kopers etc). Kortom, top makelaar waarvan je weet dat hij er het maximale uithaalt.