11 Makelaars Waterland - Amsterdam I Baerz & Co
"Wij Verkopen! Huizen."
Onze makelaarsorganisatie staat bekend om haar ervaring en expertise in de woningbouw. Met meer dan 35 jaar ervaring op het gebied van makelaardij geven wij u geruststelling en betrouwbare begeleiding bij de koop of verkoop van uw woning. Onze specialisten kennen de lokale markt goed en adviseren u op alle stappen van het proces, van bezichtiging tot juridische afhandeling. Wij leggen de nadruk op het behalen van een optimaal verkoopres...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Den Ilp 173
1127PS Den Ilp
€ 879.011 k.k.
€ 9.767/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 90 m²
- Superficie du terrain
- 920 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Dorpsstraat 56
1121BZ Landsmeer
€ 425.011 k.k.
€ 8.674/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 49 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Waterrijk 8
1127RM Den Ilp
€ 1.475.011 k.k.
€ 7.682/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 192 m²
- Superficie du terrain
- 470 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Zilverschoon 9
1121DB Landsmeer
€ 649.011 k.k.
€ 6.623/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- 153 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Kanaaldijk 104
1486MH West-Graftdijk
€ 535.011 k.k.
€ 4.213/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Noorderbreek 35
1121KD Landsmeer
€ 598.011 k.k.
€ 5.339/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 111 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (25)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
25 avis total
Funda
17 commentaires sur Funda
8 commentaires sur Google
-
Krijn Taconiskade 25
9Wij kijken terug op een prettige en professionele samenwerking met 11 Makelaars. Vanaf het eerste gesprek viel de goede marktkennis op. De lokale markt werd helder toegelicht en we kregen een realistische waardebepaling met een duidelijke strategie. Dat gaf vertrouwen in het proces. 11 Makelaars is onderdeel van een groot internationaal netwerk, wat zorgt voor een breed bereik en professionele ondersteuning bij marketing en presentatie. De verkoopaanpak was zorgvuldig en goed d…
-
MR
2Slechte service en word niet terug gebeld of geholpen
-
De Weel 16
10Traduit par l'IATraitement personnel très soigné. Rapide et efficace!!! Tout s'est passé comme sur des roulettes!!! Fortement recommandé!!!
-
Ooievaarslaan 11
9Traduit par l'IATout s'est bien passé. Le courtier était clair concernant le service et le contact pendant la vente était bon.
-
Noordeinde 46 A
9Traduit par l'IANotre agent immobilier Niels que nous avions rencontré était très compétent. Le prix de vente de la maison s'est également réalisé. Lui et ses collègues au bureau sont tops.
-
Hellingweg 17
10Traduit par l'IANiels a accompli un travail excellent, tant dans la vente que dans l'achat d'une autre maison. Toujours présent lors des visites immobilières, il a fait de bonnes évaluations des situations et a finalement contribué à conclure la vente. Je le recommande !