11 Makelaars Waterland - Amsterdam I Baerz & Co
"Wij Verkopen! Huizen."
Onze makelaarsorganisatie staat bekend om haar ervaring en expertise in de woningbouw. Met meer dan 35 jaar ervaring op het gebied van makelaardij geven wij u geruststelling en betrouwbare begeleiding bij de koop of verkoop van uw woning. Onze specialisten kennen de lokale markt goed en adviseren u op alle stappen van het proces, van bezichtiging tot juridische afhandeling. Wij leggen de nadruk op het behalen van een optimaal verkoopres...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Rosendael 5
1121HG Landsmeer
€ 749.011 k.k.
€ 6.139/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 150 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Den Ilp 173
1127PS Den Ilp
€ 879.011 k.k.
€ 9.767/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 90 m²
- Fläche des Grundstücks
- 920 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Dorpsstraat 56
1121BZ Landsmeer
€ 425.011 k.k.
€ 8.674/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 49 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Waterrijk 8
1127RM Den Ilp
€ 1.475.011 k.k.
€ 7.682/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 192 m²
- Fläche des Grundstücks
- 470 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Zilverschoon 9
1121DB Landsmeer
€ 649.011 k.k.
€ 6.623/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 98 m²
- Fläche des Grundstücks
- 153 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Kanaaldijk 104
1486MH West-Graftdijk
€ 535.011 k.k.
€ 4.213/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 127 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (25)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
25 Bewertungen insgesamt
Funda
17 Bewertungen auf Funda
8 Bewertungen bei Google
-
Krijn Taconiskade 25
9Wij kijken terug op een prettige en professionele samenwerking met 11 Makelaars. Vanaf het eerste gesprek viel de goede marktkennis op. De lokale markt werd helder toegelicht en we kregen een realistische waardebepaling met een duidelijke strategie. Dat gaf vertrouwen in het proces. 11 Makelaars is onderdeel van een groot internationaal netwerk, wat zorgt voor een breed bereik en professionele ondersteuning bij marketing en presentatie. De verkoopaanpak was zorgvuldig en goed d…
-
MR
2Slechte service en word niet terug gebeld of geholpen
-
De Weel 16
10Übersetzt durch KIFeine persönliche Behandlung. Schnell und angemessen!!! Alles lief hingeht!!! Warm empfohlen!!!
-
Ooievaarslaan 11
9Übersetzt durch KIAlles ist gut verlaufen. Der Makler war klar in der Dienstleistung und das Kontakt während des Verkaufs war gut.
-
Noordeinde 46 A
9Übersetzt durch KIUnser Immobilienmakler Niels, den wir hatten, hatte Fachkenntnisse. Der Verkaufspreis des Hauses ist auch er geworden. Er und sein Kollege im Büro sind spitze.
-
Hellingweg 17
10Übersetzt durch KINiels hat hervorragende Arbeit geleistet, sowohl beim Verkauf als auch beim Kauf eines anderen Hauses. Immer selbst bei Besichtigungen anwesend, gute Einschätzungen der Situationen vorgenommen und letztendlich auch bei der Erstellung des Verkaufs mitgewirkt. Sehr empfehlenswert!