Ir directamente al contenido
Logotipo de Van Anken Makelaardij o.g. B.V.

Watertorenweg 22

6571CB Berg en Dal • Gelderland

Vendido

€ 680.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 15.450

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.600) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 695.450

Precio de compra /m²: € 6.071

Galería de fotos

Descripción

Ben jij een natuurliefhebber? Dan hebben wij voor jou deze droomwoning in portefeuille. Een nagenoeg vrijstaande woning met drie slaapkamers en een prachtige tuin, gelegen bij de bossen in Berg en Dal. Pluspunten: Groene omgeving Grote tuin Nagenoeg vrijstaand Label B Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 112,2 m² Gebruiksoppervlakte overige inpandige ruimte: ca. 18,40 m² Gebruiksoppervlakte overkapping: ca. 9,6 m² Gebruiksoppervlakte externe bergruimte: ca. 5 m² Inhoud: ca.484 m³ Perceelsoppervlakte: 516 m² Bouwjaar: ca. 1957 Energielabel: B INDELING: We starten bij de gezellige voortuin en lopen naar de voordeur. Bij binnenkomst zie je in de gang de moderne meterkast, de kelderkast onder de trap en het toilet met fontein. We lopen rechtdoor en komen in de warm ingerichte eetkeuken, met houten kastdeurtjes en granito aanrechtblad. Er is diverse apparatuur, een 4-pitsgaskookplaat, een afzuigkap en een vaatwasser. Veel losse apparatuur blijft achter. De keuken heeft een groot raam dat uitziet op de riante tuin. We lopen via de keuken naar de L-vormige woonkamer met openslaande deuren naar de zijtuin. Ook hier zit een groot raam aan de tuinzijde en deze is door boekenkasten omgeven. Binnen ben je met goede zichtlijnen verbonden met de tuin. Via de keuken lopen we door naar achteren. Daar is een tussenhal met deur naar de tuin en terras. Verderop zit de grote, multifunctionele bijkeuken met vaste aanrecht en witgoedaansluiting. Via het tussenhalletje kom je ook in de handige garage met raam en dubbele deuren. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers te vinden, waarvan een is uitgerust met een vaste kastenwand. De grootste slaapkamer heeft een deur naar een handige bergruimte onder de schuine kap waar je ook de cv-opstelling aantreft. De moderne badkamer is voorzien van een douchecabine, een toilet-sanibroyeur en een wastafel. We besluiten de ronde met de deels beplankte vliering welke met de vlizotrap op de overloop bereikbaar is. ALGEMEEN: Dit huis ligt op een toplocatie en heeft een geweldig perceel. Hier kun je gerust kippetjes houden, een moestuin beginnen en lui onder de vrijstaande overkapping een boek lezen. Een oase op 10 autominuten van het stadse Nijmegen, gelegen in een bosrijke omgeving. Je bent hier als het ware altijd een beetje op vakantie. In Beek, Groesbeek en Nijmegen Oost kun je prima terecht voor de dagelijkse boodschappen. Het huis is gebouwd in de jaren vijftig en heeft al een mooie sprong in de verduurzaming gemaakt. De gevel is nageïsoleerd, de plafonds van de verdieping ook en er is al veel isolerende beglazing. Er zijn maar liefst 18 zonnepanelen en er is een oplaadpunt voor de elektrische auto aangelegd. Met de airconditioning en de houtkachel kun je al veel regelen voor de temperatuur in huis. De cv-combiketel is geplaatst in 2018. Je ziet op de begane grond enkele convectorputten en voor het overige radiatoren. Naast de woning ligt een oprit met plek voor twee auto’s. De aangebouwde garage heeft dubbele deuren en met de garage zit het huis vast aan de buren. Dit Thuis mag dan niet vrijstaand worden genoemd volgens de boekjes, maar het voelt dus wel zo. In 2022 is de keukenapparatuur vervangen. In 2021 is er voor het laatst buiten geschilderd. Bij het raam aan de voorzijde is een zonnescherm aangebracht. Op de begane grond ligt in de woonkamer een houten vloer, op de verdieping is pvc gelegd. Het dakbeschot is hoogstwaarschijnlijk asbesthoudend en daarom zal er in de koopakte een asbestclausule worden opgenomen. WIJKTEKST In de glooiende omgeving van Berg en Dal is het fantastisch wonen. Met zoveel groen om je heen kun je hier je rust vinden en uitstekend recreëren. Met de fiets of 10 autominuten sta je in het centrum van Nijmegen, de Universiteit, de ziekenhuizen en de hogeschool. Er is een basisschool in de buurt en in Beek zit een uitstekend winkelcentrum. Via de Zevenheuvelenweg sta je zo in Groesbeek.

Hipoteca berekenen

€ 680.000

Coste del comprador (estimado): € 15.450

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.600) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 695.450

3,04%

Anualmente

%

€ 34.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 680.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, geschakelde woning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
112 m²
Área del lote
516 m²
Contenido
484 m³
Otra zona interior
18 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²
Área del jardín trasero
298 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1957
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak
Aislamiento
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel en houtkachel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
14-05-2025
Fecha de venta
15-08-2025

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6571

Mapas de Google

Ver Berg en Dal en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Berg en Dal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Berg en Dal. En 2026 había 2.633 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 460.000.

Inhabitantes

2.633

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 460.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 37.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

120

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Berg en Dal
Año Inhabitantes
2021 2.425
2022 2.420
2023 2.440
2024 2.500
2025 2.510
2026 2.633

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Berg en Dal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 330.000
2022 EUR 374.000
2023 EUR 424.000
2024 EUR 436.000
2025 EUR 460.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 845 0-15: 310 15-25: 235 25-45: 560 45-65: 685

Nivel académico

Hoger

1.010

Praktisch

220

Middelbaar

520

Origen de los residentes (2025)

Europa

240

Nederland

2.050

Buiten Europa

215

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 155
Appartementen 570
Tussenwoningen 187
Vrijstaande woningen 272
Twee-onder-één-kap woningen 188

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 39
1900 tot 1925 49
1925 tot 1950 168
1950 tot 1970 269
1970 tot 1980 125
1980 tot 1990 90
1990 tot 2000 81
2000 tot 2010 30
2010 tot 2020 14
2020 en later 60

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

303

Etiqueta C

179

Etiqueta B

164

Etiqueta G

144

Etiqueta E

134

Etiqueta F

122

Etiqueta D

112

Etiqueta A++

72

Etiqueta A+++

46

Etiqueta A+

36

Etiqueta A++++

5

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Berg en Dal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.410 2.890
2021 1.610 2.920
2022 1.280 2.760
2023 1.090 2.590
2024 1.000 2.670

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 930 • Electricidad: 2.030

Huurwoning

Gas: 770 • Electricidad: 1.820

Koopwoning

Gas: 1.300 • Electricidad: 3.090

Appartement

Gas: 750 • Electricidad: 1.960

Tussenwoning

Gas: 790 • Electricidad: 1.970

Vrijstaande woning

Gas: 1.860 • Electricidad: 4.330

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.260 • Electricidad: 2.770

Actividad empresarial en Berg en Dal (2025)

Handel en HORECA 45
Nijverheid en energie 20
Zakelijke dienstverlening 105
Overheid, onderwijs en zorg 120
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Número total de establecimientos empresariales: 380

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Berg en Dal
Periodo Delitos
jan 2026 4
jul 2025 15
jun 2025 12
mei 2025 15
mrt 2025 1
mrt 2026 9
nov 2024 6
nov 2025 11
okt 2024 12
okt 2025 10
sep 2024 12
sep 2025 11

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Berg en Dal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Berg en Dal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Berg en Dal?

Berg en Dal telt in 2026 ongeveer 2.633 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Dal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Dal is in 2025 circa € 460.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Dal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Dal ligt rond € 37.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Berg en Dal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 120 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Berg en Dal?

In Berg en Dal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 570 woningen.

Meer viviendas in Berg en Dal

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.