Ir directamente al contenido
Logotipo de Damen Makelaardij | Maastricht

Rijksweg 63

6325AB Berg en Terblijt • Limburg

Vendido

€ 398.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.810

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.960) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 407.810

Precio de compra /m²: € 3.618

Galería de fotos

Descripción

Sfeervolle en ruime vrijstaande woning met ruime leefruimte, drie slaapkamers, garage, zonnepanelen en privacy rijke tuin in Berg en Terblijt. Aan de Rijksweg 63 in het geliefde Berg en Terblijt staat deze instapklare woning met moderne voorzieningen en een fraai aangelegde tuin. De woning combineert comfort en karakter met duurzame elementen, waardoor het een heerlijk thuis is voor nu én de toekomst. INDELING Kelder: De kelder (ca. 6m²) is bereikbaar vanuit de hal. Deze geeft ruimte voor extra berging. Begane grond: Bij binnenkomst in de hal bevinden zich de trapopgang, het toilet en de meterkast. Vanuit de hal is verder de woonkamer toegankelijk. De doorzonwoonkamer (ca. 38m²) bevindt zich aan de voorzijde van de woning en staat in open verbinding met de aanbouw. In de woonkamer zorgt een haard met elementen van kunradersteen en de massief eiken parketvloer voor warmte en sfeer. De keuken (ca. 18m²) is in 2017 aangebouwd en is praktisch ingericht in een rechte opstelling en uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, (combi-oven, magnetron,) 5-pits gasfornuis, dubbele spoelbak en afzuigkap. Een (vrijstaande koelkast) maakt de keuken compleet. De schuifpui met HR++ beglazing zorgt voor veel lichtinval en direct contact met de tuin. Daarnaast is er vloerverwarming aanwezig in de hal, het toilet en de keuken. Vanuit de keuken is er toegang tot de inpandige garage/bijkeuken. De bijkeuken/garage (ca. 18m²) is uitgerust met een elektrische Hormann-poort en een volledige keuken en biedt plaats voor een wasmachine/droger en een boiler voor warm water. Eerste verdieping: Overloop met toegang tot de badkamer en de drie slaapkamers. De slaapkamers (resp. ca. 16,16 en 5,7m²) zijn ook voorzien van een lamelparketvloer. De badkamer (ca. 4m²) is in 2021 volledig gerenoveerd, inclusief leidingwerk, en modern uitgevoerd met een dubbele wastafel, toilet, bad-douchecombinatie (met een dubbele douche wand, bad heeft een "platte" vloer) en zowel mechanische als natuurlijke ventilatie. De badkamer is half betegeld en oogt ruim en fris. Zolder: Middels een vlizo-trap te bereiken bergzolder (ca. 14m²). Deze geeft te veel extra opbergruimte. De nokhoogte is 2,03m. Op de zolder staat de CV-installatie (Nefit Topline uit 2009). Tuin: De tuin is een ware oase van rust en privacy. In 2022 is een modern composiet vlonderterras aangelegd, dat samen met het gazon en de rijke beplanting zorgt voor een fraaie en onderhoudsvriendelijke buitenruimte. Dankzij de tuinpoort aan de rechterzijkant is de tuin ook praktisch als achterom bereikbaar. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich een ruime oprit met plaats voor meerdere auto’s, tevens is er een elektra- en wateraansluiting. Ook de voortuin biedt veel privacy en groen. Hoewel de woning zich aan de Rijksweg bevindt, geniet u zowel binnenshuis en buitenshuis van een rustige en besloten woonsfeer. Bijzonderheden: - Bouwjaar 1950; - Energielabel D; - Keuken aangebouwd in 2017 met complete inbouwapparatuur; - HR++ beglazing en kunststof kozijnen (2003/2004/2017); - Badkamer gerenoveerd in 2021; - Voorzien van 10 zonnepanelen; - Voorzien van rolluiken; - Gedeeltelijk voorzien van vloerverwarming in hal, toilet en keuken; - Bijkeuken/garage met elektrische poort en wasmachineaansluiting; - Fraaie tuin met nieuw composiet vlonderterras (2022); - Oprit geschikt voor 5 auto’s; - Privacy volle voortuin en achtertuin; - Alle vermelde afmetingen zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Omgeving: Deze woning is landelijk gelegen in het pittoreske kerkdorp Berg en Terblijt, centraal tussen Valkenburg en Maastricht. Hier zijn uitgestrekte wandel- en fietspaden en het is dus een heerlijke plek om te wonen. Het dorp kenmerkt zich door haar goede verbindingswegen richting de autowegen naar Eindhoven, Heerlen, Aken en het centrum van Maastricht. Diverse voorzieningen als winkels, openbaar vervoer en horeca zijn in de directe nabijheid op enkele autominuten gelegen.

Hipoteca berekenen

€ 398.000

Coste del comprador (estimado): € 9.810

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.960) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 407.810

2,78%

Anualmente

%

€ 19.900

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 398.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Pisos
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
110 m²
Área del lote
341 m²
Contenido
534 m³
Otra zona interior
38 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1950
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, HR-glas en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel en elektrische boiler
Caldera CV
Nefit Topline (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Beschutte ligging en in bosrijke omgeving
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
18-09-2025
Fecha de venta
20-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektrische deur, elektra en stromend water

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6325

Mapas de Google

Vista geográfica Berg en Terblijt

Vista espacial del área de trabajo en Berg en Terblijt

Estadísticas de vivienda y vecindario en Berg en Terblijt

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Berg en Terblijt. En 2026 había 4.375 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 376.000.

Inhabitantes

4.375

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 376.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.500

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

68

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Berg en Terblijt
Año Inhabitantes
2021 4.275
2022 4.270
2023 4.330
2024 4.305
2025 4.310
2026 4.375

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Berg en Terblijt
Año Promedio WOZ
2021 EUR 282.000
2022 EUR 297.000
2023 EUR 345.000
2024 EUR 348.000
2025 EUR 376.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.275 0-15: 560 15-25: 435 25-45: 840 45-65: 1.250

Nivel académico

Hoger

1.060

Praktisch

820

Middelbaar

1.230

Origen de los residentes (2025)

Europa

440

Nederland

3.635

Buiten Europa

240

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 252
Appartementen 395
Tussenwoningen 361
Vrijstaande woningen 486
Twee-onder-één-kap woningen 536

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 60
1900 tot 1925 105
1925 tot 1950 135
1950 tot 1970 539
1970 tot 1980 493
1980 tot 1990 280
1990 tot 2000 74
2000 tot 2010 46
2010 tot 2020 13
2020 en later 34

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

547

Etiqueta D

359

Etiqueta B

275

Etiqueta A

256

Etiqueta G

222

Etiqueta F

188

Etiqueta E

80

Etiqueta A+++

29

Etiqueta A+

22

Etiqueta A++++

6

Etiqueta A++

5

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Berg en Terblijt
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.560 3.110
2021 1.760 3.180
2022 1.390 2.990
2023 1.160 2.910
2024 1.090 2.960

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.100 • Electricidad: 2.740

Huurwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.270 • Electricidad: 3.220

Appartement

Gas: 790 • Electricidad: 1.940

Tussenwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.590

Vrijstaande woning

Gas: 1.510 • Electricidad: 3.850

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Berg en Terblijt (2025)

Handel en HORECA 80
Nijverheid en energie 55
Zakelijke dienstverlening 125
Overheid, onderwijs en zorg 85
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 70

Número total de establecimientos empresariales: 480

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Berg en Terblijt
Periodo Delitos
jan 2026 2
jul 2025 8
jun 2025 5
mei 2025 8
mrt 2025 9
mrt 2026 4
nov 2024 3
nov 2025 3
okt 2024 7
okt 2025 4
sep 2024 7
sep 2025 4

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Berg en Terblijt.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Berg en Terblijt

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Berg en Terblijt?

Berg en Terblijt telt in 2026 ongeveer 4.375 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Terblijt?

De gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Terblijt is in 2025 circa € 376.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Terblijt?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Terblijt ligt rond € 36.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Berg en Terblijt?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 68 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Berg en Terblijt?

In Berg en Terblijt komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 536 woningen.

Meer viviendas in Berg en Terblijt

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.