Ir directamente al contenido
Logotipo de Elst&co Makelaars

Hermesstraat 65

7552BN Hengelo • Overijssel

Disponible

€ 450.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 460.850

Precio de compra /m²: € 3.600

Galería de fotos

Descripción

Veel ruimte, nieuw en modern wonen in de jonge en kindvriendelijke buurt Veldwijk Noord, én nabij diverse dagelijkse voorzieningen en op slechts enkele minuten fietsen van de stad? Dat kan nu aan de Hermesstraat 65. Dit moderne woonhuis, gebouwd in 2020, biedt veel woonruimte voor (startende) stellen en gezinnen. Dankzij de uitbouw op de begane grond is er een royale woonkamer ontstaan, er zijn vier slaapkamers op de verdiepingen en een fraaie aangebouwde serre. Het huis is volledig geïsoleerd, heeft vloerverwarming op de begane grond en in de badkamer, heeft 6 zonnepanelen en is voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing; dit resulteert in een energielabel A! De woonwijk Veldwijk Noord is een kindvriendelijke omgeving dichtbij het centrum van Hengelo, er zijn veel (sport)accommodaties in de omgeving en aan de overzijde ligt een winkelcentrum. Tip: Elst&co Makelaars zet altijd een stap extra en presenteert iedere woning met een unieke eigen woningwebsite! Download de brochure op Funda en vind je weg naar de website waar je onder andere virtueel kunt bezichtigen, alle relevante documentatie vindt en bijvoorbeeld meer te weten komt over de voorzieningen in de buurt. Tevens kun je de zonnestand bekijken die voor verschillende data en tijdstippen de zon in huis en tuin laat zien. Indeling van de woning Begane grond: Entree/hal met toiletruimte (wandcloset), provisiekast, mooie open keuken v.v. een grote koelkast en vriezer, oven, combi-magnetron, vaatwasser, kokend water kraan, inductiekookplaat, afzuigkap en een keramisch keukenblad. De woonkamer is tuingericht en (door de uitbouw van 2,40 meter) zeer ruim; via de openslaande tuindeuren kom je in de gezellige aangebouwde serre. Eerste verdieping: Overloop met toiletruimte (wandcloset), 3 slaapkamers (waarvan 2 met inbouwkast) en een moderne badkamer met vloerverwarming, douche, hoekbad en een badkamermeubel. Tweede verdieping: Via een vaste trap te bereiken verdieping met veel bergruimte op de voorzolder en een ruime 4e slaapkamer met frans balkon en een dakkapel. Bijzonderheden: - Bouwjaar: 2020; - Energielabel: A; - Woonoppervlakte: ca. 126 m²; - Perceelgrootte: 144 m² eigen grond; - Het woonhuis is voorzien van stadsverwarming en is dus al gasloos; - Warm watervoorziening middels een warmtewisselaar; - De achtertuin is gelegen op het noordwesten en heeft een houten berging en een achterom; - Voorzien van dak-, muur- en vloerisolatie, geheel voorzien van kunststof kozijnen met isolerende HR++ beglazing en 6 zonnepanelen; - De aluminium serre is in 2022 geplaatst en is afsluitbaar door middel van een glazen wand. In de koopakte zullen de navolgende zaken worden opgenomen: - Partijen zijn pas gebonden niet eerder dan dat er een schriftelijke koopovereenkomst is getekend door partijen (schriftelijkheidsvereiste). - Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom. Aanvaarding: In overleg. Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorg. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op Funda.nl en nvmtwente.nl

Hipoteca berekenen

€ 450.000

Coste del comprador (estimado): € 10.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 460.850

2,78%

Anualmente

%

€ 22.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 450.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
125 m²
Área del lote
144 m²
Contenido
444 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
17 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²
Área del jardín trasero
33 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2020
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Centrale voorziening
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
20-04-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7552

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.