Ir directamente al contenido
Logotipo de Snelder Zijlstra Makelaars Hengelo

Lepelaarstraat 1 A

7557PR Hengelo • Overijssel

Vendido

€ 269.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 276.230

Precio de compra /m²: € 3.240

Galería de fotos

Descripción

Lepelaarstraat 1 A 7557 PR HENGELO INTRODUCTIE EN WOONOMGEVING Wij zijn begonnen met verkoop van Lepelaarstraat 1-A Hengelo. Door ligging, indeling en prijsklasse dé ideale en betaalbare eengezinswoning voor de starter op de woningmarkt die prijs stelt op een fijne stadstuin, een zonnig balkon en 3 slaapkamers. De Lepelaarstraat bevindt zich dicht bij het centrum van Hengelo zodat je tal van voorzieningen te voet kan bereiken. Opvallend is de groenstrook aan de voorzijde die zorgt voor een ruimtelijke ligging. De woning uit ca. 1964 is in de jaren-90 uitgebouwd aan de achterzijde, over de gehele breedte. Zo is een royale woonkamer ontstaan, is de keuken vergroot en is de berging veranderd in een handige bijkeuken. De woning is gedeeltelijk voorzien van kunststof kozijnen. met isolatieglas. De tuin aan de achterzijde (met stenen berging en achterom) is gericht op het zuidoosten zodat er altijd een zonnig of juist schaduwrijk plekje te vinden is. Is je belangstelling gewekt? Maak een afspraak voor een bezichtiging zodat je de ligging en ruimtes op je in kunt laten werken. Een van onze makelaars kan er met enthousiasme nog veel meer over vertellen. DE INDELING Entree, hal met plavuizen vloer, licht betegeld toilet met fonteintje, trapopgang. De uitgebouwde woonkamer van ruim 30 m2 is voorzien van houten vloer en biedt een fraai zicht op zowel de tuin als het plantsoen aan de voorzijde. De open keuken met inbouwapparatuur, plavuizen vloer en lichtkoepel, staat in verbinding met de handige bijkeuken. 1e Verdieping: Overloop, 3 slaapkamers (waarvan 2 met vaste kast), balkon aan de achterzijde, badkamer met douche en wastafel. De zolderberging is bereikbaar via een vlizotrap en biedt veel opbergruimte. DE BIJZONDERHEDEN - bouwjaar ca. 1964 / woonoppervlak ca. 83 m2 / perceeloppervlak 117 m2; - uitgebouwde woonkamer aan de achterzijde over de gehele breedte van de woning; - energielabel: C; - verwarming via HR Combiketel uit bouwjaar 2020 (eigendom); - fijne stadstuin met stenen berging, achterom en een zonnig balkon; - deels voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas; - de woonkamer is voorzien van houten vloer; AANVAARDING: in overleg tussen koper en verkoper. DE KOOPOVEREENKOMST: - koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend; - in de koopovereenkomst wordt de verplichting tot het stellen van een 10% waarborgsom of bankgarantie opgenomen; - bij woningen met een bouwjaar vóór 1994 wordt een "asbest mogelijk" clausule opgenomen; JOUW EIGEN AANKOOPMAKELAAR. NIET VERPLICHT, WEL VERSTANDIG! Wij behartigen de belangen van de verkoper. Interesse in deze woning? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op NVM.nl en Funda.nl.

Hipoteca berekenen

€ 269.000

Coste del comprador (estimado): € 7.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 276.230

2,78%

Anualmente

%

€ 13.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 269.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
2 woonlagen en een vliering

Áreas y volúmenes

Superficie construida
83 m²
Área del lote
117 m²
Contenido
328 m³
Otra zona interior
4 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
11 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²
Área del jardín trasero
58 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1964
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Dwarskap bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
ATAG HR Combi (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
26-09-2025
Fecha de venta
21-02-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7557

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.