Ir directamente al contenido
Logotipo de Leverink + Assen Resultaatmakelaars

Münsterstraat 5

7559WN Hengelo • Overijssel

Vendido

€ 300.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 307.850

Precio de compra /m²: € 0

Galería de fotos

Descripción

Op een fijne en rustige plek, midden in de kindvriendelijke wijk Vossenbelt / Slangenbeek, vind je deze praktische en goed geïsoleerde TUSSENWONING. Dé perfecte kans voor starters die hun handen uit de mouwen willen steken en zo hun droomhuis willen creëren. De woning ligt in een omgeving waar rust en gemak samenkomen: op loop- en fietsafstand vind je scholen, sportvoorzieningen, speeltuinen en het wijk-/winkelcentrum. Bovendien ben je binnen enkele minuten op de A1, waardoor je snel richting bijvoorbeeld Duitsland, Enschede of de Randstad rijdt. Een woning met potentie, in een buurt waar je je direct thuis voelt! “Wat deze woning speciaal maakt”: - uitgebouwde, tuingerichte woonkamer; - open keuken met keramische kookplaat en afzuigkap; - plavuizen vloer op de begane grond en pvc op de eerste verdieping van de gehele woning; - 2 grote slaapkamers op de 1e verdieping; - grote zolderverdieping waar eenvoudig een extra kamer is te realiseren; - badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet; - gezellige tuin met vrijstaande houten berging en achterom; - op een gunstige locatie gelegen nabij sportgelegenheden, winkelcentrum, scholen, openbaar vervoer en verschillende uitvalswegen. “Kenmerken van de woning”: - Bouwjaar 1996; - Perceeloppervlakte: 130 m²; - Woonoppervlakte: ca. 82 m²*; - Inhoud: ca. 353 m³*; - Intergas Kombi Kompakt HRE 24/18 CV Ketel, bouwjaar 2012 (eigendom); - Energielabel A. Indeling: Begane grond: Entree, hal met meterkast, toilet en trapopgang naar de eerste verdieping. De ruime tuingerichte woonkamer is voorzien van een plavuizen vloer. De woonkamer meet een oppervlakte van circa 30 m². De open keuken aan de straatkant is voorzien van een keramische kookplaat met afzuigkap. Eerste verdieping: Ruime overloop met toegang tot twee grote slaapkamers. De badkamer is voorzien van een ligbad met douchegelegenheid, een wastafel en een tweede toilet. Zolderverdieping: Op de zolderetage is veel bergruimte en zijn de CV installatie en wasopstelling gesitueerd. D.m.v. het plaatsen van een dakkapel is een 3e slaapkamer realiseerbaar. Tuin en berging: Voor de liefhebber met groene vingers is de tuin een ware oase met veel groen, kleurrijke bloemen en planten en met een gezellig terras. De berging is voorzien van elektra is tevens via de achterzijde bereikbaar. “Clausules in de koopovereenkomst”: - In de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen; Interesse in dit huis? Bel of mail met Leverink+Assen Resultaatmakelaars, of schakel direct uw eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op Funda. *Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Hipoteca berekenen

€ 300.000

Coste del comprador (estimado): € 7.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 307.850

2,78%

Anualmente

%

€ 15.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 300.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
82 m²
Área del lote
130 m²
Contenido
353 m³
Otra zona interior
19 m²
Espacio de almacenamiento externo
9 m²
Área del jardín trasero
54 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1996
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas Kombi Kompakt HRE 36/30 (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
25-08-2025
Fecha de venta
21-09-2025

Instalaciones del baño

Ligbad, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7559

Mapas de Google

Mapa de Hengelo

Explora Hengelo y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hengelo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hengelo.

Inhabitantes

-

Sin datos

Promedio WOZ

-

Sin datos

Ingreso promedio por persona

EUR 27.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.895

Total registrado

Composición de los residentes

Nivel académico

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Período de construcción del edificio

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

11.376

Etiqueta A

8.336

Etiqueta B

6.524

Etiqueta G

4.757

Etiqueta E

3.318

Etiqueta D

3.052

Etiqueta F

2.891

Etiqueta A+

424

Etiqueta A+++

239

Etiqueta A++

155

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

3

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hengelo
Periodo Delitos
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hengelo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hengelo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer viviendas in Hengelo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.